Poprzedni artykuł: 'Piękna i naturalna' kuzynka Kardashianek - czy Natalie Zettel zagrozi... Następny artykuł: Doda szczerze o złamanym sercu i o tym, dlaczego nie chce mieć dzieci

Klub Recenzentki Wizaz.pl - odpowiedzi na Wasze najczęściej zadawane pytania

Kobieta, , tagi: test, Klub recenzentki
Jesteś w Klubie Recenzentki ale nadal masz pytania? Zastanawiasz się czy warto dołączyć lub jakie są kryteria wyboru laureatek? Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące testowania produktów na Wizaz.pl!

Jak dołączyć do Klubu?

Wystarczy, że wejdziesz na stronę Klubu Recenzentki i klikniesz „dołączam”. Możesz również od razu zgłosić się do konkretnego testowania, przed wypełnieniem ankiety zgłoszeniowej zostaniesz poproszona o dołączenie.

Aby zostać Klubowiczką i testować kosmetyki na Wizaz.pl, zostaniesz poproszona o wyrażenie zgód na przetwarzanie Twoich danych osobowych – to niezbędne, abyśmy mogli bez przeszkód do Ciebie pisać i wysyłać kosmetyki!

Dlaczego warto dołączyć do Klubu?

Zyskujesz szansę na wypróbowanie nowych kosmetyków zupełnie za darmo! Masz okazję podzielić się wrażeniami z testu z największą społecznością w Polsce, skupioną wokół tematyki urody i kosmetyków. Twoja opinia będzie miała znaczenie nie tylko dla osób potencjalnie zainteresowanych zakupem kosmetyku, ale i dla marek kosmetycznych, które dzięki opiniom mogą ulepszać swoje produkty!

Jestem już w Klubie, jakie mam zobowiązania?

Po przetestowaniu kosmetyku zostaniesz poproszona o wypełnienie ankiety wynikowej oraz o napisanie recenzji w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów. Ideą testowania i próbowania nowych kosmetyków jest dotarcie do jak największej liczby osób zainteresowanych – dlatego pozostawienie opinii jest ostatnim i najważniejszym etapem akcji.

Czy testowanie jest płatne?

Nie, testowanie jest bezpłatne i nigdy nie zostaniesz poproszona o pokrycie jakichkolwiek kosztów.

Czy muszę zapłacić za przesyłkę z produktem do testowania?

Nie, koszt przesyłki pokrywa Wizaz.pl

Czy mogę zatrzymać testowany produkt?

Oczywiście! W chwili otrzymania produktu staje się on Twoją własnością. Nie prosimy o jego zwrot, zależy nam jedynie na tym, żebyś pozostawiła szczerą opinię.

Czy mogę testować produkt jeśli nie jestem pełnoletnia?

Regulamin zakłada, że w testowaniu produktów mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Czy mogę brać udział w testach jeśli nie mieszkam na terenie Polski?

Niestety nie. Z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie szybko dostarczyć przesyłki za granicę, a akcje testowania zwykle mają ograniczony czasem harmonogram.

Co mogę zrobić, żeby zwiększyć swoje szanse udziału w akcji testowej?

Bądź aktywna i pisz recenzje kosmetyków w KWC. Do akcji często wybieramy osoby aktywne na Wizaz.pl. Jeśli brałaś już udział w testowaniu i nie wystawiłaś opinii, zmniejszasz swoje szanse na kolejne testowanie. Jeśli masz jakikolwiek problem z wystawieniem opinii napisz na adres klubrecenzentki@edipresse.pl

Skąd dowiem się o nowych testach?

Informacje o testach, do których aktualnie trwa nabór zamieszczane są na stronie Klubu Recenzentki 
Możesz również otrzymać wiadomość z zaproszeniem do wzięcia udziału w akcji, która jest przeznaczona specjalnie dla Ciebie – sprawdzaj swoją skrzynkę z prywatnymi wiadomościami!

Skąd będę wiedziała czy zakwalifikowałam się do udziału w teście?

Lista laureatek zostanie opublikowana na stronie testu po zakończeniu zbierania zgłoszeń. Dostaniesz również wiadomość o tym, że zakwalifikowałaś się do testu przez prywatną wiadomość na Forum lub na maila.

Jakie są kryteria doboru testujących?

Do testu wybieramy osoby, które spełniają specyficzne kryteria – staramy się jak najlepiej dopasować produkt do potrzeb konkretnej grupy użytkowników, dlatego bardzo ważne jest dokładne wypełnienie ankiety zgłoszeniowej. Jeśli brałaś udział w poprzednich testach i nie wypełniłaś ankiety wynikowej ani nie wystawiłaś rzetelnej recenzji, zmniejszasz prawdopodobieństwo wyboru do kolejnego testu.

Ile razy można brać udział w testowaniu produktów?

Nie ma ograniczeń! Zachęcamy do zgłaszania się w każdym teście.

Czy testować produkty mogą tylko członkinie Klubu Recenzentki?

Tak, ale spokojnie! Przy zgłaszaniu się do konkretnego testu zostaniesz poproszona o dołączenie i wyrażenie kilku zgód. Jeśli raz dołączysz do Klubu, nie musisz robić tego ponownie.

Jakie są kolejne kroki akcji po otrzymaniu produktu do testowania?

Jeśli zakwalifikowałaś się do testu wypatruj przesyłki – jak tylko otrzymasz produkt rozpocznij używanie. Możesz zrobić zdjęcie „przed i po” lub zdjęcie produktu – zwiększy atrakcyjność Twojej recenzji (przy niektórych testach będą dodatkowe konkursy, np. na najlepsze zdjęcie). Po czasie używania określonym w harmonogramie akcji zostaniesz poproszona o wypełnienie ankiety wynikowej oraz o wystawienie recenzji w KWC – czekamy na Twoją prawdziwą opinię!

Czy mogę się zgłosić do udziału w kilku testach jednocześnie?

Tak, nie ma żadnych przeszkód.

Czekamy na Ciebie!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

2 czerwca 2020, 11:18

Nasze propozycje