Poprzedni artykuł: Zwolnili ją z pracy, bo była ubrana zbyt... wyzywająco? Zobaczcie te z... Następny artykuł: #bikinibottom - instagramowy trend, który zachwyca mężczyzn. Tylko dla...

Nowość w Wizaz.pl! Dołącz do Klubu Recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za darmo!

Kochane Wizażanki! :) Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Wam Klub Recenzentki! Wreszcie w jednym miejscu znajdziecie wszystkie trwające na Wizażu testowania, gdzie szybko i łatwo możecie dołączyć do zabawy, by zyskać możliwość testowania kosmetyków za darmo (w tym nowości kosmetycznych!). Klubowiczki jako pierwsze będą otrzymywały informacje o nowych akcjach. Gotowe? :)

Sprawdźcie nasz nowy Klub Recenzentki!

Dlaczego warto przystąpić do Klubu Recenzentki? Wystarczy TYLKO RAZ (za pomocą prostego i krótkiego formularza) zapisać się do Klubu, by potem jednym kliknięciem dołączać do wszystkich akcji testowań na Wizażu. A tych mamy całą masę! Dołączając do wielu akcji, zwiększacie swoje szanse na otrzymanie kosmetyków za darmo! Wiele z nich to nowości kosmetyczne, które dopiero wchodzą na polski rynek. Możecie jako pierwsze sprawdzić je na własnej skórze (dosłownie ;)), by szybko wyrobić sobie na ich temat opinię :)

Wszystkie Klubowiczki będą otrzymywały JAKO PIERWSZE informacje o nowych akcjach. A to oznacza zwiększone szanse na otrzymanie super produktów do testów. Z Klubem Wizażanki wszystko staje się o wiele prostsze i szybsze. To jak? Przystąpicie do Klubu? Kliknijcie TUTAJ, by zrobić to błyskawicznie :)

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2019, 19:43

Nasze propozycje