Poprzedni artykuł: Dwa rozmiary większy biust na zdjęciach bez Photoshopa i stanika z efe... Następny artykuł: Kiedyś ukrywała się pod makijażem, dziś zamienia mankamenty w... sztuk...

Próbował ją obmacywać w samolocie - teraz z pewnością tego żałuje!

Kobieta, , tagi: podróż, viral, molestowanie seksualne
Mężczyzna próbował ją obmacywać podczas podróży, więc go... nagrała i wrzuciła filmik do sieci.

Niestety nawet mimo regularnego nagłaśniania przypadków molestowania seksualnego i społecznego piętnowania braku szacunku wobec kobiet, wielu mężczyzn wciąż pozwala sobie na nadużycia. To szczególnie nasilony problem m.in. w Indiach, ale podczas gdy wiele kobiet znosi go w milczeniu, niektóre otwarcie przeciwstawiają się niewłaściwemu traktowaniu wykorzystując w tym celu internet. Tak, jak autorka pewnego viralu.

Kobieta, o której mowa, doświadczyła nieprzyjemnej sytuacji na pokładzie samolotu lecącego z Bombaju do Bhubaneshwar. Na chwilę przed opuszczeniem pokładu, mężczyzna siedzący za nią wsunął ręce między siedzenia i próbował obmacywać jej pośladki. Jeśli liczył na brak reakcji, bardzo się zdziwił - pasażerka natychmiast się do niego odwróciła i dobitnie przekazała mu, co o nim myśli. Co więcej, wyjęła telefon i zaczęła nagrywać prześladowcę, a filmik wrzuciła do internetu.

Na nagraniu widać, że mężczyzna najchętniej schowałby się pod fotelem - z pewnością nie przypadły mu do gustu także słowa kobiety, która oburzona pytała:

"Prosisz mnie teraz o przebaczenie? Dlaczego? Bo jestem dziewczyną i myślisz, że możesz mnie bezkarnie dotykać gdzie tylko chcesz? Zrobiłeś to po raz pierwszy? Czy przez pomyłkę? Co miałeś na myśli? Śmiało! Filmuję Cię, żebyś pamiętał ten moment, kiedy jeszcze raz zrobisz coś podobnego."

Filmik stał się viralem, a kobieta wniosła oficjalną skargę na człowieka, który próbował ją molestować. Jak sama przyznaje, zdaje sobie sprawę z tego, że nie spotka go za to żadna realna kara. Postanowiła go jednak publicznie upokorzyć i w ten sposób zemścić się za oburzające zachowanie. Naszym zdaniem - biorąc pod uwagę, że filmik ma już ponad 8 milionów wyświetleń - całkiem dobrze jej poszło.

Molestowanie seksualne jest poważnym problemem, o którym należy mówić głośno - solidaryzujemy się z autorką nagrania i podobnie jak ona mamy nadzieję, że człowiek odpowiedzialny za całą sytuację przynajmniej w jakimś stopniu odczuł stopień naganności swojego postępowania.

Czy kiedykolwiek spotkała was podobna sytuacja? Jakie są wasze doświadczenia?

Zobacz też: Ta rozrywka zabija! Nastolatki "bawią się" w "niebieskiego wieloryba"

zdjęcia: iStock

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 17:06

Zobacz także

Nasze propozycje