Poprzedni artykuł: Jak poderwać chłopaka? Te sztuczki ci w tym pomogą Następny artykuł: Ania Lewandowska pokazała pierwsze zdjęcie brzuszka od ogłoszenia ciąż...

Kobieta oglądająca program telewizyjny uratowała życie prowadzącej go dziennikarce!

Kobieta, , tagi: nowotwór, telewizja
Reporterka kanału 10. australijskiej telewizji prawdopodobnie zawdzięcza widzowi życie. Kobieta oglądająca program z Antoinette Lattouf zauważyła na szyi dziennikarki podejrzaną gulę...

Antoinette Lattouf miała mnóstwo szczęścia! Dzięki kobiecie oglądającej ją w telewizji dowiedziała się, że ma na szyi podejrzanie wyglądającą gulę. Mail od zaniepokojonego widza dotarł do dziennikarki, która zdecydowała się na wizytę u lekarza. Okazało się, że faktycznie, tuż nad krtanią miała guza. Nieleczony nowotwór mógł zagrozić jej życiu... Gdyby torbiel dalej rosła, Lattouf miałaby kłopoty z oddychaniem.

Widz wypatrzył nowotwór na szyi telewizyjnej dziennikarki

Antoinette Lattouf nie jest pierwszą osobą, która zawdzięcza zdrowie, a być może nawet życie, spostrzegawczości i życzliwości obcych ludzi. Jakiś czas temu pisaliśmy o Jean Taylor - Brytyjce, która dzięki zdjęciu paznokcia umieszczonemu na Facebooku dowiedziała się, że choruje na raka płuc. Wtedy do pójścia do lekarza nakłonili kobietę internauci. Australijską dziennikarkę na wizytę u specjalisty namówił widz - a w zasadzie "widzka". Wendy McCoy, która oglądała program z udziałem Lattouf, wypatrzyła na jej szyi podejrzaną gulę i wysłała do stacji telewizyjnej alarmującego maila.

Fot.: Twitter

Mail McCoy został przekazany reporterce, która najpierw z uwagą obejrzała nagrany wcześniej materiał. I przyglądając się własnej szyi na ekranie telewizora była w szoku!

Wyglądałam, jakbym miała jabłko Adama. Coś ewidentnie wystawało z mojej szyi - wyjaśniła kobieta w rozmowie z dziennikarzem "The Daily Mail".

W związku z tym, że w rodzinie Lattouf były przypadki zachorowania na raka tarczycy, kobieta w ekspresowym tempie zgłosiła się do lekarza pierwszego kontaktu. Niedługo później została poddana szeregowi badań - pobrano jej krew, zrobiono USG i tomografię komputerową. Ostatecznie okazało się, że torbiel tuż nad krtanią Antoinette to niezłośliwy nowotwór. Trzeba go jednak wyciąć, gdyż z czasem - rosnąc - mógłby utrudnić Lattouf oddychanie.

Zobacz także: Reakcja amerykańskiej blogerki i dziennikarki na internetowy hejt była niesamowita. Kobieta zdobyła setki tysięcy fanów!

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 listopada 2019, 21:06

Nasze propozycje