Poprzedni artykuł: Możesz nauczyć się makijażu od Natalii Siwiec! Zgadnij, ile kosztuje t... Następny artykuł: Dominika Gwit krytykuje kobiety? Jej niefortunna wypowiedź pachnie hip...

Skandal w USA. Jest nieprzytomna od 10 lat, ale właśnie urodziła dziecko

Kobieta,
Kobieta z poważnym uszkodzeniem mózgu urodziła dziecko. Ciąża pozostającej od 14 lat w stanie wegetatywnym kobiety jest efektem gwałtu!

Tym żyje teraz USA! W jednej z amerykańskich klinik pacjentka urodziła dziecko. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kobieta od 14 lat jest w stanie wegetatywnym na skutek poważnego uszkodzenia mózgu, nie może się poruszać, ani mówić. Urodzone przez nią dziecko jest efektem gwałtu i właśnie rozpoczęły się poszukiwania jego sprawcy.

Zobacz także: Dziewczyna była bliska śmierci przez... napoje energetyczne!

Kobieta w stanie wegetatywnym urodziła dziecko

29-latka z zamieszkującego Arizonę plemienia Apaczów miała 15 lat, kiedy prawie utonęła. Efektem jej wypadku było trwałe uszkodzenie mózgu. Ostatnie dziesięć lat Indianka spędziła w klinice Hacienda w Phoenix, specjalizującej się w opiece nad pacjentami w śpiączce oraz w stanie wegetatywnym. Kobieta nie może się poruszać, ani mówić, dlatego jej niespodziewaną ciążę policja traktuje jako efekt gwałtu. Żaden z pracowników kliniki nie zorientował się, że kobieta jest w ciąży do momentu, kiedy zaczęła ona rodzić. 29 grudnia na świat przyszedł zdrowy chłopczyk. Wstrząśnięci rodzice zgwałconej pacjentki ogłosili, że jej rodzina zapewni dziecku opiekę i miłość.

Zobacz także: Straciła nogę przez tampon, ale jej dramat trwa dalej. Uwaga na zespół wstrząsu toksycznego!

Trwają poszukiwania mężczyzny, który wykorzystał seksualnie bezbronną pacjentkę. Próbki DNA zostaną pobrane od wszystkich pracowników domu opieki, w którym przebywała ofiara gwałtu. Tymczasem do dymisji podał się dyrektor Hacienda HealthCare.

zdjęcia: iStock

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 10:03

Zobacz także

Nasze propozycje