Poprzedni artykuł: Gwiazda amerykańskiego 'Top Model' nie żyje... Przegrała walkę z rakie... Następny artykuł: KONKURS: Wygraj elegancką świecę zapachową True Grace od Archidzielo.p...

Młoda Rosjanka nie obcinała paznokci od 4 lat! Dzięki szponom robi karierę...

Kobieta, , tagi: paznokcie
32-letnia Rosjanka robi karierę dzięki 12-centymetrowym paznokciom. Hodowała te szpony ponad cztery lata!

Wszystko zaczęło się od głupiego zakładu! Dwie Rosjanki założyły się o to, której uda się wyhodować dłuższe paznokcie. Ale jedną z nich - Elenę Shilenkovą - ta rywalizacja tak wciągnęła, że po nożyczki, obcinarkę i pilniczek nie sięgała przez cztery lata i trzy miesiące. W efekcie udało jej się wyhodować 12-centrymetrowe szpony. Ta "pasja" zapewniła jej popularność, ale też sporo ją kosztowała. Żeby nie uszkodzić długich paznokci, Shilenkova musiała zrezygnować między innymi z pływania i gry w tenisa.

Zobacz także: Długie i zdrowe paznokcie w półtora tygodnia? To możliwe! Wystarczy, że zanurzysz je w...

Rosjanka z 12-centymetreowymi paznokciami

Dzięki swoim długim paznokciom Elena zrobiła się sławna. 32-latka jest zapraszana do programów telewizyjnych, a ludzie na ulicy proszą, żeby pozwoliła zrobić sobie zdjęcie. I to nie koniec! Tysiące spragnionych mocnych wrażeń internautów ogląda na YouTubie publikowane przez nią filmiki. Widać na nich Shilenkovą zmywającą naczynia, wybierającą numer na telefonie lub po prostu stukającą paznokciami w blat stołu...

Nazywam je "moimi dziećmi" - mówi o swoich szponach Rosjanka. - A to dlatego, że mają cztery lata i opiekuję się nimi tak, jakbym opiekowała się dziećmi.

Elena zapewnia, że tak długie paznokcie udało jej się wyhodować dzięki dużej ostrożności i okazjonalnie przyjmowanym suplementom. Shilenkova przekonuje też, że jej dłonie nie odstraszają mężczyzn - wręcz przeciwnie:

Nigdy nie brakuje mi męskiego zainteresowania! - chwali się Rosjanka.

Zobacz także: Po tej odżywce paznokcie rosną jak szalone - zrobisz ją sama w domu!

Nam trudno zrozumieć i Elenę, i tych zainteresowanych nią mężczyzn. ;-) A wy co myślicie po Rosjance z długimi szponami?

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 20:36

Zobacz także

Nasze propozycje