Poprzedni artykuł: Na Instagramie panuje moda na bardzo niebezpieczne wyzwanie, które pow... Następny artykuł: Zobaczcie piękną siostrę Roberta Lewandowskiego! Jak to możliwe, że ją...

Ludzie mówili, że jest odrażająca i bali się nawet na nią patrzeć! Po latach wygrała... zdobyła tytuł Miss!

Kobieta, , tagi: łuszczyca, choroby skóry
Wszystko przez rzadką chorobę, w której skóra schodzi płatami. Jednak Bailey ze swojego nawiększego kompleksu zrobiła z czasem atut :)

Bailey Pretak od dzieciństwa była odrzucana przez ludzi, którzy wyśmiewali się z jej wyglądu. Jej skóra przypomina rybią łuskę. Jest to efekt choroby genetycznej. Tylko niewielkiej ilości noworodków udaje się przeżyć, ale jeżeli nawet, to choroba przeszkadza im przez całe życie. Skóra wtedy pęka i odpada, powodując ból i problemy w codziennym funkcjonowaniu. Pomocne są peelingi i mocno nawilżające kosmetyki, lecz one oczywiście nie załatwiają sprawy.

Polecamy także:  Zobaczcie, jak bardzo zmieniła się ta dziewczyna, by... podobać się facetom

Choć to choroba genetyczna, to jednak wiele osób obawia się zarażenia. To był jeden z powodów, przez które Bailey została odrzucona przez rówieśników, którzy wręcz przed nią uciekali.

Wszystko się zmieniło, kiedy Bailey postanowiła wziąć udział w konkursie piękności i... została m.in. Miss Pensylwanii. Przestała być nieśmiałą, niepewną siebie dziewczyną. Teraz jest dumna z tego, że udało jej się tyle osiągnąć. Jest angażowana do sesji zdjęciowych oraz dużo podróżuje po Ameryce. Spełnia się także jako aktorka i wokalistka.

Pragnie podnosić świadomość na temat choroby rybiej łuski arlekinowej m.in. poprzez spotkania z ludźmi i uświadamianiem ich na temat chorób skóry. Zbiera też pieniądze na badania nad odkryciem leku na schorzenie, z którym się zmaga. Wychodzi z założenia, że im więcej osób będzie wiedzialo, czym jest ta wada, tym mniej będą się jej bali. 
Nas ta dziewczyna zachwyca, a was?

Polecamy także:  To zdjęcie wywołało burzę w sieci. Ale reakcja kobiet jest jeszcze bardziej zaskakująca

Foto: screen z Facebooka

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 16:42

Zobacz także

Nasze propozycje