Poprzedni artykuł: Markowe zapachy jeszcze nigdy nie były tak tanie... La vie est belle i... Następny artykuł: Fani oburzeni wpisem Basi Kurdej-Szatan: "Język prostacki i wulgarny"

Kobiety spod tych znaków zodiaku są najlepszymi mamami. Też znalazłaś się w tym gronie?

Kobieta,
,
, tagi: macierzyństwo, znak zodiaku
Pobłażliwa mamusia czy matka z piekła rodem? Jak potwierdzają specjaliści od horoskopów, twój znak zodiaku mówi o tym, jak wychowasz dzieci.

Dążące do perfekcji i wymagające, pozwalające dziecku na wszystko i nieokazujące zainteresowania, a może nadopiekuńcze, kontrolujące każdy aspekt życia potomka? Czy kiedykolwiek zastanawiałyście się nad tym, co tak naprawdę ma wpływ na to, jakimi mamami jesteśmy? Według socjologów i psychologów, na to, jakim rodzicem będziemy składa się wiele czynników - wykształcenie, obrana ścieżka zawodowa, pochodzenie, przeżyte traumy, geny, zdrowie czy środowisko, w którym sami dorastaliśmy. Według nich także sposób, w jaki wychowywali nas nasi rodzice i to jak kształtowali nasz światopogląd ma szczególny wpływ na to, jaki model rodziny sami później kreujemy.

Przeczytaj także: W jakim wieku najlepiej urodzić dziecko?

Również nasze relacje z partnerem, posiadanie bogatej sieci przyjaciół oraz bliskie relacje z członkami rodziny wpływają na to, jak wychowujemy nasze pociechy. Okazuje się jednak, że również data naszego urodzenia ma tu znaczenie. Brzmi zabawnie prawda? Jednak według specjalistów od horoskopów znaki zodiaku mają bezpośredni wpływ na nasze charaktery do tego stopnia, że mogą nawet determinować trudności z odchudzaniem, skłonności do zdrady, to jakimi kochankami jesteśmy, a nawet to czy będziemy dobrymi rodzicami.

Kobiety spod tych znaków zodiaku są najlepszymi mamami

Astrologowie nie mają wątpliwości, że data naszego urodzenia, przypisana do danego znaku zodiaku, stanowi pewny wzór określonych sposobów postępowań i cech charakteru. To właśnie nasz znak warunkuje to czy jesteśmy impulsywni, zaborczy, troskliwi a może nieprzewidywalni. Jak podkreślają specjaliści od horoskopów, to wszystko ma również wpływ na to, jak traktujemy nasze dzieci.

W naszej galerii znajdziecie znaki zodiaku, które uznawane są przez astrologów za najlepsze mamy. Też jesteście na tej liście?

Zdjęcie: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 20:48

Zobacz także

Nasze propozycje