Poprzedni artykuł: Nie możesz się dogadać ze swoim facetem? Mamy na to 5 sposobów! Następny artykuł: Te makijaże robią wrażenie! Kasia Zielińska i 12 innych gwiazd w sesji...

Takiego sposobu na rozstępy jeszcze nie było... Efekty są spektakularne!

Kobieta, , tagi: rozstępy, tatuaż
Wstydzisz się rozstępów? Ten artysta wie, jak przywrócić kobietom pewność siebie. Zakrywa blizny... tatuażem. Zobaczcie to wideo!

Wiele kobiet odczuwa duży dyskomfort, kiedy musi założyć kostium kąpielowy lub po prostu przejrzeć się w lustrze, gdy ma na sobie bieliznę. To wina rozstępów, które często są powodem do wstydu i zażenowania. Jedynym sposobem na trwałe usunięcie tych charakterystycznych blizn, jest zastosowanie kuracji laserem, której cena przerasta niestety możliwości finansowe niejednej z nas.

Ale brazylijski artysta z Sao Paulo znalazł sposób na zmniejszenie widoczności szpecących niejednokrotnie rozstępów. Dzięki temu, co robi, przywraca kobietom pewność siebie i sprawia, że znowu czują się piękne.

Rodolpho Torres specjalizuje się w zakrywaniu różnego rodzaju blizn tatuażem. Rezultaty, jakie dzięki temu osiąga, są zdumiewające. To wszystko za sprawą dopasowania tuszu do prawdziwego koloru skóry. Rodolpho wypełnia zagłębienia tak, aby stały się mniej widoczne. Po wygojeniu tatuażu, blizn już nie widać.

W naszej galerii możecie zobaczyć rezultaty tego, co udało się do tej pory wyczarować Torresowi. My jesteśmy pod wielkim wrażeniem! 

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/414894184398818541

Zobacz także: Najlepsze miejsce na tatuaż to...

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 08:25

Zobacz także

Nasze propozycje