Poprzedni artykuł: Ojcowie tańczą w balecie ze swoimi córeczkami - to urocze video podbij... Następny artykuł: Mężczyźni o tym marzą, a my? Jak to jest naprawdę z seksem analnym...

To koniec Conchity Wurst - brodata laureatka Eurowizji więcej nie zaśpiewa. Co się stało?

Kobieta,
,
, tagi: gwiazdy, Conchita Wurst, Eurowizja
Przebój "Rise Like a Phoenix" zapewnił jej zwycięstwo w konkursie Eurowizji, a o słynnym zaroście mówili wszyscy. Teraz Conchita Wurst zostanie... uśmiercona. O co chodzi?

Conchita Wurst, kontrowersyjna austriacka drag queen wkrótce przestanie istnieć - wcielający się w nią Thomas Neuwirth zapowiedział, że nie będzie więcej korzystał z tej postaci. W ostatnio udzielonym wywiadzie Neuwirth ogłosił, że Conchita "osiągnęła już wszystko co mogła", dlatego czas "zabić" to alter ego.

Piosenkarz, jeszcze pod własnym nazwiskiem, zadebiutował w 2006 roku w "Starmanii" - austriackim talent-show, w którym udało mu się dotrzeć do finału i zająć drugie miejsce. Okazało się jednak, że to za mało, by zaistnieć na rynku - kilka lat później Neuwirth wpadł na pomysł wykreowania scenicznego alter ego. Tak narodziła się Conchita Wurst - kobieta z brodą, która ruszyła na podbój austriackiej sceny muzycznej. Jej pierwszy singiel, "Unbrekable" ukazał się w 2011 roku. Trzy lata później Conchita zwyciężyła w finale Konkursu Piosenki Eurowizji i zdobyła międzynarodową sławę.

Jednak dziś Thomas Neuwirth jest już zmęczony odgrywaniem kontrowersyjnej postaci - jak sam przyznaje, od dłuższego czasu ludzie postrzegają go tylko i wyłącznie przez pryzmat Conchity, nie widząc w nim nikogo innego. Stąd decyzja o "uśmierceniu" postaci - piosenkarz zapowiada, że zamierza szukać nowych inspiracji i "stworzyć coś nowego". Czy uda mu się przebić sukces Conchity? Możemy tylko cierpliwie czekać.

Tymczasem przypomnijmy sobie przebój Conchity, "Rise Like a Phoenix" - wygląda na to, że te czasy już nie wrócą...

Będziecie tęsknić za Conchitą? Myślicie, że Neuwirth będzie w stanie wymyślić ciekawszą postać?

Zobacz też: Ojcowie tańczą w balecie ze swoimi córeczkami - to urocze video podbija internet!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 06:57

Zobacz także

Nasze propozycje