Poprzedni artykuł: Pierwszy taniec polskiej pary jest hitem Internetu - zobaczcie dlaczeg... Następny artykuł: Na jednym zdjęciu wystający brzuch, na drugim... perfekcyjna figura. Z...

Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

„Ciemniejsza strona Greya”, druga część ekranizacji bestsellerowej powieści E.L. James, swojej premiery doczeka się już 10 lutego. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym wygrać możecie książkę „50 twarzy Greya” w zestawie z filmem na DVD!

W „Ciemniejszej stronie Greya” skomplikowana relacja głównych bohaterów przechodzi w kolejną fazę. Kiedy po bolesnym rozstaniu Christian próbuje przekonać Anastasię do powrotu, ona stawia nowe warunki. Próby odbudowania związku i zyskania stabilizacji torpedują postaci z przeszłości Greya, które pojawiają się nagle, w najmniej spodziewanych okolicznościach, chcąc rozbić to, co budują młodzi.

Mroczną przeszłość Christiana Greya poznać będzie można tuż przed Walentynkami. Zanim jednak wybierzecie się do kin, zachęcamy do udziału w naszym konkursie i zawalczenia o 1 z 5 zestawów nagród, w skład którego wchodzi powieść „50 twarzy Greya” i film na DVD o tym samym tytule.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy napisać w wątku konkursowym na Forum (o, tutaj), co najbardziej urzekło Was w miłosnej historii Christiana Greya i Anastasii Steele.  

Konkurs zakończy się 14 lutego o godz. 12:00.

Powodzenia!

Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z Regulaminem:

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje