Poprzedni artykuł: Ania Lewandowska podała przepis na dietetyczne pączki i... wywolała la... Następny artykuł: 5 sygnałów, po których poznasz, że naprawdę mu się podobasz

Świętuj Dzień Kobiet z marką E.Wedel! Ogłaszamy bardzo słodki KONKURS :)

Kobieta, , tagi: wedel
Marzysz o chwili zapomnienia? Weź udział w naszym konkursie, wygraj zestaw słodyczy od marki E.Wedel i zrób sobie słodki prezent :)

Kobiety są niezwykłe :) Potrafimy sprostać wszystkim postawionym sobie zadaniom, choć lista stale się wydłuża. W ferworze realizowania ogromnej ilości obowiązków musimy również znaleźć czas na to, aby być dobrą matką, żoną, córką, przyjaciółką, panią domu, kochanką i... jeszcze zawsze świetnie wyglądać!
A najlepsze w tym wszystkim jest to, że tylko... kobiety to potrafią, choć czasem nasze życie ma i słodki i gorzki smak! Ale w pewnym momencie też musimy zwolnić i wygospodarować odrobinę czasu dla siebie. Odpocząć, zorganizować małe SPA i osłodzić sobie życie.

Dzień Kobiet ze słodkościami od marki E.Wedel

Raz w roku nadarza się ku temu szczególna okazja. W Dzień Kobiet, czyli 8 marca, powinnyśmy pamiętać o swoich przyjemnościach. Warto tego dnia skusić się na coś słodkiego - idealne będą pyszne (i śliczne :) praliny Wedlowskie Desery. To słodkości w uwielbianych przez wiele kobiet smakach, m.in. Panna Cotta, Tiramisu, Crème Brulèe czy bezowy deser Pavlova.

Dlatego zachęcamy was do wzięcia udziału w naszym KONKURSIE. Razem z marką E.Wedel przygotowałyśmy dla was zadanie konkursowe, w którym można wygrać wedlowskie słodkości. Co trzeba zrobić?

Czasem słodko, czasem gorzko – bywa różnie, ale czy zamieniłybyśmy się z mężczyznami? Na pewno nie :).
Napiszcie nam, za co lubicie być kobietą i wygraj jeden z 50 zestawów słodkości od marki E.Wedel! 

Weź udział w naszym konkursie! Powodzenia :)

Zapoznaj się z Regulaminem:

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Zobacz także

Nasze propozycje