Poprzedni artykuł: Ludzie wyśmiewali się z jej nosa. Operacja zmieniła ją w piękną kobiet... Następny artykuł: Robert Lewandowski składa łóżeczko dla dziecka! Wiemy, jaki to model i...

Konkurs: przegoń nudę i wygraj fantastyczne nagrody!

Kobieta, , tagi: konkurs, aplikacja mobilna, telewizja, Orange
Nigdy więcej nudnych podróży pociągiem i bezczynnego stania w kolejce - wiemy, co zrobić, by każda minuta wolnego czasu była interesująca. Przekonaj się i weź udział w naszym konkursie - czekają wspaniałe nagrody!

"Pociąg relacji Łódź-Warszawa jest opóźniony o..." - każdy podróżny wie, do jakiej rozpaczy potrafią doprowadzić takie komunikaty. Nie mniej frustrujące bywają kolejki do lekarza, które wydają się ciągnąć bez końca. W takich chwilach atakuje nas nuda - dobrze wiemy, jak bardzo potrafi doskwierać. Jak odegnać ją raz na zawsze? Rozwiązanie dostarcza nowa usługa Orange TV Go (dostępna dla klientów posiadających Orange TV), dzięki której ulubiona rozrywka będzie zawsze na wyciągnięcie ręki i to dosłownie!

Orange TV Go kosztuje zaledwie 4,99 zł i umożliwia oglądanie telewizji na kilku urządzeniach jednocześnie, bez względu na to, gdzie się znajdujemy. Ulubiony serial na laptopie, talk-show na ekranie tableta, a w smartfonie najnowszy film Almodóvara? Nie ma problemu! Wystarczy pobrać aplikację Orange TV Go z Google Play lub App Store. Następnie trzeba wybrać na pulpicie swojego urządzenia ikonkę Orange TV Go i zalogować się korzystając z ID usługi TV i poufnego kodu swojej usługi Orange TV, które są dostępne na wyciągu z umowy. Klienci, którzy chcą oglądać telewizję na komputerze, powinni wejść na stronę www.tvgo.orange.pl i zalogować się korzystając z ID usługi TV i kodu poufnego swojej usługi Orange TV. 

Usługa Orange TV Go oznacza też... koniec wojny o pilota. Twój partner chce oglądać mecz, podczas gdy ty masz w planach nowy odcinek ukochanego serialu? Nikt nie musi ustępować - wystarczy, że podzielicie się urządzeniami :) Podczas gdy jedno zasiądzie przed telewizorem, drugie może skorzystać z komputera. I wszyscy zadowoleni!

KONKURS

Zdradź nam, jak przeganiasz nudę i wygraj wyjątkowe nagrody!

1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Jaki jest twój sposób na nudę?

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

Do wygrania 14 zestawów nagród!

 

Weź udział w konkursie!

materiał sponsorowany

zdjęcia: iStock

Zobacz także

Nasze propozycje