Poprzedni artykuł: Mandaryna wraca na scenę! Zapowiedziała nowe koncerty Następny artykuł: Klaudia Halejcio wygląda jak... Kim Kardashian! W takiej odsłonie jesz...

Weź udział w konkursie i wygraj kuferek pełen słodyczy marki Pszczółka!

Kobieta, , tagi: słodycze, konkurs, Pszczółka
Chcesz przenieść się w świat beztroskich przyjemności i poprawić swój nastój w okresie karnawału? Weź udział w naszym konkursie i wygraj 1 z 10 kuferków ze słodyczami marki Pszczółka!

Od ponad 60 lat cukierki z Fabryki Cukierków „Pszczółka” codziennie przenoszą nas w świat beztroskich przyjemności. Firma wprowadziła do swojej oferty kolejne nowości. Dzięki temu klienci, oprócz znanych i lubianych od lat karmelków, mogą dziś próbować także pralinek, galaretek oraz cukierków czekoladowych. 

W okresie zimowym na sklepowych półkach pojawiły się Czekoladowe Sympatie. Są to pralinki w kształcie kuli z nadzieniem o smaku śmietankowym i orzechowym. Połączenie gęstej czekolady z lekkim kremem to mieszanka, która pozwoli poznać beztroski smak przyjemności. Wyrafinowany i niepowtarzalny smak tych deserowych pralinek z pewnością na długo pozostanie w pamięci. 

Kolejna nowość to Chochliki – gęsty, złocisty karmel oblany pyszną czekoladą, która delikatnie rozpływa się w ustach. Tak najprościej można opisać Chochliki. To propozycja dla osób, które uwielbiają smak toffi i czekolady.

Dla miłośników owocowych smaków „Pszczółka” przygotowała Pychałki, które pod gęstą, rozpływającą się w ustach czekoladą kryją truskawkowe nadzienie, a w nim zatopione zostały delikatne chrupki. Cukierki wzbogacone zostały o wapń oraz magnez, dlatego oprócz wyjątkowych walorów smakowych, dostarczają także składników cennych dla zdrowia.Ta lekka kompozycja idealnie sprawdzi się jako słodka przekąska.

Dzięki uruchomieniu nowoczesnego zakładu produkcyjnego i rozszerzeniu portfolio o nowe produkty „Pszczółka” będzie mogła konkurować z największymi firmami z branży czekoladowej. 

KONKURS

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Jest tyle powodów, żeby choć na moment przenieść się do „świata beztroskich przyjemności”.

1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: W jaki sposób czekoladowe cukierki poprawiają nastrój w czasie karnawału?

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY 

10 x kuferek ze słodyczami marki Pszczółka

Weź udział w konkursie!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje