Poprzedni artykuł: Poród tuż tuż... Zobaczcie brzuszek Ani Lewandowskiej w 9 miesiącu cią... Następny artykuł: Dlaczego warto się uśmiechać? Lubią to mężczyźni, ale jest jeszcze wie...

Jesteś fanką azjatyckiej pielęgnacji? Wygraj zestaw wyjątkowych maseczek prosto z Korei!

Kobieta, , tagi: konkurs, trendbook2017, wizazpl, uroda, fascynacja azją
Zapoznałaś się już z pierwszym w Polsce Trendbookiem Wizaz.pl 2017? Jeżeli tak, to śmiało możesz wziąć udział w kolejnej odsłonie naszego konkursu! W tym tygodniu Fascynacja Azją! Wystarczy, że odpowiesz na trzy proste pytania, a być może to właśnie w Twoje ręce trafi 1 z 3 zestawów maseczek, które wyróżnia nie tylko wysoka skuteczność, ale także uroczy design.

Polki pozazdrościły urody kobietom z Dalekiego Wschodu i coraz chętniej sięgają po kosmetyki rodem z Korei czy Japonii. Polskie firmy wychodzą naprzeciw zainteresowaniom naszych rodaczek, dostarczając coraz więcej azjatyckich produktów. Poza tym, mnóstwo firm (zarówno amerykańskich, jak i europejskich) sięga po składniki i formuły wykorzystywane od lat na Dalekim Wschodzie i wprowadza je do własnych linii.

Interesują Cię azjatyckie zasady pielęgnacji? Koniecznie zajrzyj do Trendbooka, gdzie przeczytasz na ten temat więcej.

Konkurs

Pora na azjatycką pielęgnację w wersji fun! Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 3 zestawów maseczek ozdobionych nadrukami przedstawiającymi urocze zwierzaki. Niezależnie od tego, czego potrzebuje Twoja skóra – nawilżenia, ujędrnienia, wygładzenia, oczyszczenia czy też wsparcia w walce z niedoskonałościami – bogata w składniki aktywne maseczka będzie idealnym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji. Fundatorem nagród jest sklep internetowy BEAUTIKON.com – dystrybutor kosmetycznych innowacji z Azji.

Zasady konkursu pozostają takie same, jak poprzednio:

1. Wejdź na stronę: https://wizaz.pl/trendbook;

2. Pobierz za darmo Trendbook Wizaz.pl 2017 (w całości lub tylko trend Fascynacja Azją, którego dotyczy konkurs);

3. Odpowiedz na pytania zawarte w formularzu konkursowym (jeżeli zapoznałaś się z Trendbookiem, będzie to dla Ciebie bułka z masłem);

5. Przed udziałem w konkursie przeczytaj regulamin.

Uwaga! Szansę na wygraną będą miały tylko te osoby, które odpowiedzą poprawnie na dwa pierwsze pytania.

Powodzenia!

Polecany film


Zobacz także

Nasze propozycje