Poprzedni artykuł: Marina pokazała niepublikowane zdjęcia ze ślubu! Wiedziałyście, że mia... Następny artykuł: Każda z nas to robi, gdy pozuje do zdjęcia. Ale okazuję się, że bardzo...

Weź udział w konkursie i wygraj voucher o wartości 350 zł - do wykorzystania w warszawskim Instytucie Zdrowia i Urody Sharley!

Kobieta, , tagi: medycyna estetyczna, konkurs, trendbook wizazpl, trendbook 2017, Sharley
Z małym opóźnieniem startujemy z ostatnim trendbookowym konkursem. Najwyższa pora na Medycynę estetyczną! Odpowiedz na pytania zawarte w formularzu zgłoszeniowym i wygraj jeden z 3 voucherów o wartości 350 zł, który wykorzystasz w Instytucie Sharley - jednym z najbardziej renomowanych ośrodków medycyny estetycznej w Polsce!

Zabiegi jak najmniej inwazyjne i jednocześnie najbardziej skuteczne – to trend, który dominuje w medycynie estetycznej. Kobiety szukają dziś rozwiązań, które nie oznaczają długiego pobytu w klinice, a w dalszej kolejności tygodni rekonwalescencji. W odpowiedzi na ich potrzeby, współczesna medycyna oferuje zabiegi, które nie wymagają użycia skalpela, nie pozostawiają blizn i dają naturalny efekt odmłodzenia.

Jeżeli ciekawi Cię nowe podejście w medycynie estetycznej, koniecznie zajrzyj do Trendbooka.

Konkurs

1. Wejdź na stronę: https://wizaz.pl/trendbook;

2. Pobierz za darmo Trendbook Wizaz.pl 2017 (w całości lub tylko trend Medycyna estetyczna, którego dotyczy konkurs);

3. Odpowiedz na pytania zawarte w formularzu konkursowym (po przeczytaniu Trendbooka nie będziesz miała z tym najmniejszego problemu);

5. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

Nagrody

3 x voucher o wartości 350 zł na zabieg w Instytucie Zdrowia i Urody Sharley

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje