Poprzedni artykuł: Śmiejesz się z ukochanego? To bardzo wiele mówi o waszym związku Następny artykuł: To Ty definiujesz piękno! #DoveMojePięknoMojaHistoria

KONKURS! Wygraj dzbanek filtrujący Aquaphor Diamond!

Kobieta, , tagi: Aquaphor, dzbanek filtrujący
Weź udział w konkursie i skorzystaj z szansy zdobycia najnowszego modelu dzbanka filtrującego marki Aquaphor. Mamy do rozdania aż 10 produktów!

Nie bez powodu mówi się, że woda to życie. Poprawia funkcjonowanie wszystkich narządów wewnętrznych, pobudza metabolizm, jest przydatna przy problemach z pamięcią i koncentracją, poprawia kondycję skóry – to tylko niektóre z wielu argumentów przemawiających na jej korzyść. Jeżeli ty także jesteś w stanie wymienić co najmniej 3 korzyści wynikające z systematycznego spożywania wody, a przy okazji chciałabyś, żeby w twoje ręce trafił dzbanek filtrujący Aquaphor Diamond, to zapraszamy do udziału w konkursie!

KONKURS

1. Wykonaj zdanie konkursowe: Wymień 3 zalety regularnego picia wody.

Nagrodzimy najbardziej merytoryczne odpowiedzi.

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

10 x dzbanek filtrujący Aquaphor Diamond

Czym wyróżnia się dzbanek filtrujący Aquaphor Diamond?

Dlaczego warto mieć najnowsze urządzenie marki Aquaphor? Powodów jest przynajmniej kilka:

Najwyższy poziom oczyszczonej wody jaki można uzyskać za pomocą dzbanka filtrującego , dzięki opatentowanemu przez Aquaphor włóknu o nazwie Aqualen , które wraz z węglem aktywnym i żywicą jonowymienną dba o jakość czystej wody, którą pijemy. Dzięki Aqualenowi z wody pozbywamy się do 99% metali ciężkich, które zatruwają nasz organizm. To patent firmy Aquaphor, dzięki któremu dzbanki wygrywają w badaniach porównawczych z innymi dzbankami.

Dzbanek Aquaphor Diamond filtruje nawet do 200 litrów wody, usuwając z niej zanieczyszczenia i substancje chemiczne (m.in. chlor, metale ciężkie, fenole, pastycydy, produkty ropopochodne, sole wapnia i magnezu - zmiękcza wodę)

Szybkość filtracji - cały proces trwa od 2 do 4 minut.

Podnoszona pokrywka - umożliwia nalewanie wody bez konieczności jej zdejmowania.

Elektroniczny licznik zużycia wkładu - przypomina o konieczności wymiany wkładu i pozwala w pełni wykorzystać jego żywotność.

Wkład magnezowy - zmiękcza wodę, zapobiegając osadzaniu się kamienia, a jednocześnie zachowuje odpowiednią zawartość magnezu.

Aqaphor Diamond zapewnia najwyższy na rynku poziom filtracji wody. Jego skuteczność potwierdza certyfikat NIZP-PZH.

 

Weź udział w konkursie!

Artykuł powstał z udziałem marki Aquaphor.

zdjęcia: mat. prasowe, iStock


Nasze propozycje