Poprzedni artykuł: Bołądź tańcząca na rurze, zbuntowana Wieniawa... Co jeszcze zobaczymy... Następny artykuł: Nie uwierzycie, jak Red Lipstick Monster wyglądała w liceum! To nie ta...

Wygraj nowoczesny dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper!

Kobieta, , tagi: konkurs, Aquaphor, Aquaphor Jasper
Nie bez powodu mówi się, że woda jest w stanie zastąpić nawet najlepszy kosmetyk. Spożywana w odpowiednich ilościach opóźnia proces starzenia się skóry oraz widocznie poprawia kondycję naszych włosów i paznokci. Weź udział w konkursie i wygraj dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper, który otrzymasz w zestawie z herbatą Teekanne oraz wyjątkowym poradnikiem urodowym.

KONKURS

1. Wykonaj zadanie konkursowe: Uzasadnij w jednym zdaniu, dlaczego warto filtrować wodę.

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

10 x dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper + Encyklopedia Urody + herbata Teekanne

Dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper

Dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper został wyposażony w elektroniczny licznik zużycia wody, który monitoruje czas i ilość przefiltrowanej wody. Funkcja ta pozwala w pełni wykorzystać żywotność wkładu i wymieniać go tylko wtedy, kiedy jest to naprawdę konieczne.

W pokrywkę wbudowano system otwierania „FLIP-TOP”, dzięki któremu możliwe jest napełnianie dzbanka bez zdejmowania jego górnej części. Aquaphor Jasper idealnie dopasowuje się do ludzkiej dłoni, co powoduje, że korzystanie z niego jest jeszcze bardziej wygodne.

W dzbanku znajduje się wkład magnezowy B100-25 MAXFOR Mg 2+. Skutecznie zmiękcza on wodę, zapobiegając osadzaniu się kamienia, a jednocześnie wzbogaca ją w kluczowy dla pracy organizmu magnez. B100-25 MAXFOR Mg 2+ zawiera włókno Aqualen, które usuwa z wody zanieczyszczenia i szkodliwe substancje chemiczne, niwelując tym samym jej nieprzyjemny posmak oraz zapach.

Weź udział w konkursie!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje