Poprzedni artykuł: Karolina Pisarek zaliczyła bardzo krępującą wpadkę! To się może zdarzy... Następny artykuł: Ta modelka zdecydowała się na ulubiony zabieg upiększający gwiazd. Ter...

Świętuj Dzień Matki z NeoNail. Weź udział w konkursie i wygraj prezent dla swojej mamy

Kobieta, , tagi: Dzień Matki, NeoNail, konkurs
Chcesz pokazać swojej Mamie jak bardzo ją kochasz? Weź udział w naszym konkursie i wygraj upominek, dzięki któremu poczuje się doceniona.

Każda Mama zasługuje na to, aby z okazji 26 maja odwdzięczyć się za jej bezgraniczną miłość. Najlepszym prezentem jest oczywiście wspólnie spędzony czas, ale życzenia i przemyślany prezent na pewno sprawią, że poczuje się wyjątkowo. Weź udział w naszym konkursie i wygraj zestaw do manicure hybrydowego marki NeoNail, który zachwyci każdą Mamę. Dzięki niemu będziecie mogły stworzyć mały salon kosmetyczny we własnym domu.

KONKURS

1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Jak podziękowałabyś swojej Mamie za jej obecność?

Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi.

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Pamiętaj, aby przed wzięciem udziału, zapoznać się z regulaminem konkursu.

NAGRODY

1 x Nagroda główna: zestaw Smart Set Premium

3 x Nagroda II stopnia: zestaw 5 lakierów hybrydowych: 1 Hard Base, 1 Hard Top, 1 lakier z kolekcji Pastel Romance (Gentle Kiss), 2 lakiery z kolekcji Thermo Color by Wolinski (Glossy Satin, Soft Cashmere)

Nasza nagroda główna, zestaw NeoNail Smart Set Premium, to wszystko, co będzie potrzebne do wykonania idealnego hybrydowego mani. Zestaw zawiera aceton, cleaner, niezbędne pilniczki, patyczki, waciki i oczywiście lakiery. W pudełku znajdziemy bazę i top, ale także pięć kolorów, które na pewno przypadną do gustu zarówno twojej Mamie, jak i tobie.

Nagrodą drugiego stopnia są z kolei trzy lakiery oraz baza i top, dzięki którym stworzycie piękny, wiosenny manicure. Zestaw obejmuje odcienie z kolekcji stworzonej przed Dawida Wolińskiego - ThermoColor by Wolinski, czyli Glossy Satin oraz Soft Cashmere. Lakiery zmieniają swój kolor wraz ze zmianą temperatury, więc każdy z nich to tak naprawdę dwa w jednym. Dodatkowo, dostaniesz także pastelowy róż Gentle Kiss z kolekcji Pastel Romance.

Weź udział w konkursie!

materiał powstał z udziałem marki NeoNail

zdjęcie główne: iStock

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje