Poprzedni artykuł: Kto będzie Justyną Żyłą nowego „Tańca z gwiazdami”? „Ma drewniane ruch... Następny artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan zakpiła z Kingi Rusin na Instagramie

Blanka Lipińska doznała kontuzji... Nie czuje dwóch palców u stóp

Kobieta, , tagi: Blanka Lipińska, 365 dni
Miała piękną kreację i piękne buty. Niestety w trakcie premiery "365 dni" Blanka Lipińska nabawiła się przez to kontuzji. Od kilku dni walczy z drętwiejącymi palcami u stóp.

Niedawno miała miejsce premiera ekranizacji książki "365 dni", której autorką jest Blanka Lipińska. Nie mogło jej oczywiście zabraknąć na czerwonym dywanie. Cudowna kreacja projektu Patrycji Kujawy, którą wybrała na tę okazję, zrobiła furorę. Naszą uwagę zwróciły jednak bogato zdobione sandałki na obcasie. Szybko jednak okazały się, że to właśnie przez te piękne buty Blanka Lipińska nabawiła się kontuzji. Dlaczego to tak ważne? Bo każdą kobietę może spotkać dokładnie to samo...

Blanka Lipińska nie czuje palców u stóp

Radość z ogromnego sukcesu ekranizacji książki Blanki Lipińskiej przyćmiła kontuzja. Uraz, jakiego doznała właśnie w dniu premiery filmu sprawił, że do tej pory nie czuje dwóch palców i stóp. Jak do tego doszło?

Blanka Lipińska nie czuje palców u stóp

Zdjęcie: Ons.pl

Chyba nikogo nie powinien dziwić fakt, że przez kilka godzin dziennikarze zarzucali Blankę Lipińską wieloma pytania. Finalnie spędziła dwie godziny na udzielaniu wywiadów. Przez ten cały czas stała oczywiście na czerwonym dywanie w szpilkach, co doprowadziło do odrętwienia dwóch palców u stóp. Myślała, że to tylko chwilowe nadwyrężenie.

Okazało się jednak, że mrowienie nie ustąpiło nawet po kilku dniach... Gwiazda najpierw poprosiła fanów o pomoc na swoim InstaStories. Pytała czy ktokolwiek z jej obserwatorów wie, co mogło się stać z jej palcami u stóp. Postanowiła także profilaktycznie udać się do lekarza. Napotkała jednak kolejny problem.

Próbowałam umówić się do lekarza dzisiaj, ale niestety jest to mało możliwe, aby w tym kraju z dnia na dzień, nawet chcąc zapłacić, dostać się do lekarza, który spowoduje, że zaczniesz czuć końce swoich palców. Ale nie daję za wygraną! - zdradziła Blanka Lipińska na InstaStories.

Skąd wziął się ten problem? Jak pewnie same doskonale wiecie, noszenie szpilek wymaga wielu wyrzeczeń. Nie dość, że ich cena bywa nierzadko absurdalna, to wiele z nich jest po prostu źle wyprofilowane. Wszystko przez zbyt wysoki obcas, który sprawia, że stopa układa się w nienaturalny dla niej sposób. Podbicie zaczyna się wykrzywiać, a ciężar ciała opiera się wyłącznie na palcach. Takie obciążenie może doprowadzić do kontuzji.

Wygląda na to, że Blankę Lipińską czeka długi odwyk od szpilek. Wyleczenie palców może potrwać jakiś czas i niewykluczone, że będzie tutaj potrzebna rehablitacja. Oby jak najszybciej znów mogła nosić ulubione buty!

Zdjęcie główne: Instagram.com/blanka_lipinska

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 lutego 2020, 21:34

Nasze propozycje