Poprzedni artykuł: Pamiętacie Alice ze 'Zmierzchu'? Zmieniła się i jest wręcz nie do pozn... Następny artykuł: Pamiętacie Zuzię z '13 posterunku'? Nie zgadniecie, która dzisiaj sław...

Kalendarze adwentowe w wersji... kosmetycznej! Zobaczcie najlepsze propozycje marek

W dzieciństwie okres oczekiwania na święta kojarzył wam się z uroczymi kalendarzami adwentowymi pełnymi czekoladek? Jako duże dziewczynki możecie zamienić słodkości na... kosmetyki! Kosmetyczne kalendarze adwentowe są równie urocze. Sprawdźcie same.

Święta Bożego Narodzenia 2017 zbliżają się wielkimi krokami, o czym nie zapominają marki kosmetyczne, które kuszą nie tylko światecznymi edycjami kosmetyków, atrakcyjnymi zestawami prezentowymi, ale również kalendarzami adwentowymi, które stają się coraz bardziej popularne wśród kobiet. Nie mówimy tutaj oczywiście o tych dobrze pamiętanych z dzieciństwa, czyli ze słodkościami, ale o kalendarzach, które za tekturowymi opakowaniami skrywają pożądane kosmetyki! 

Polecamy:  Zobaczcie urocze opakowania świątecznej kolekcji marki Sephora. Aż chce się napisać list do Mikołaja!

Kosmetyczne kalendarze adwentowe - gdzie kupić? 

Coraz więcej marek decyduje się na wypuszczenie kalendarzy adwentowych. Można je nabyć w perfumeriach typu Sephora albo Douglas. Są one również dostępne w salonach innych marek. Nie zawsze mają 24 okienka, a czasem 10. W każdym razie chodzi o kosmetyczną niespodziankę, jaka na nas czeka po otworzeniu okienka. Czasem jest to kosmetyk do pielęgnacji, a czasem do makijażu. Wszystko zależy od tego, jakiej marki kalendarz nabędziemy. Producenci podają zawartość kalendarza adwentowego, ale nie wiemy, jaki produkt przypada na ten konkretny dzień. W zestawach są pełnowartościowe produkty, a czasem ich mini wersje.

Polecamy:  Zestawy hybrydowe - prezent, który ucieszy każdą kobiete. Gdzie je kupić?

W naszej galerii znajdziecie kilka ciekawych kalendarzy adwentowych, które naszym zdaniem zasługują na uwagę. My już swoje mamy, a Wy?:)

Foto: iStock

Kosmetyk miesiąca KWC

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 18:05

Zobacz także

Nasze propozycje