Poprzedni artykuł: Jak ufundować wigilię dla starszej, samotnej osoby? Następny artykuł: Księżna Kate jest w czwartej ciąży?!

Krystyna Pawłowicz pokazała zdjęcia sprzed lat. W młodości była bardzo ładna

Kobieta,
,
, tagi: metamorfoza makijaż, metamorfoza gwiazdy
Krystyna Pawłowicz słynie z surowego wyglądu, minimalistycznego makijażu i mocno spiętych włosów. Nikt by nie przypuszczał, że w młodości wyglądała…zupełnie inaczej.

Krystyna Pawłowicz dała się poznać jako zdecydowana kobieta o śmiałych poglądach, która od lat czynnie działa politycznie. Do tej pory jako poseł partii Prawo i Sprawiedliwość była dość powściągliwa w dzieleniu się z mediami swoim prywatnym życiem, skupiając się głównie na swoich przekonaniach politycznych. Tym razem postanowiła jednak zrobić wyjątek i pokazać swoje zdjęcia sprzed lat.

Zdjęcie: EastNews

O dziwo na dawnych zdjęciach nie znajdziemy stonowanych kolorystycznie garsonek, minimalistycznego makijażu, czy charakterystycznego dla Krystyny Pawłowicz kucyka, lecz… hipsterkę z podkreślonymi cieniami powiekami, długimi rzęsami, wyrazistą szminką i sięgającymi ramiom włosami. Musimy przyznać, że aż trudno nam uwierzyć, że to ta sama osoba.

Krystyna Pawłowicz pokazała zdjęcia sprzed lat

Krystyna Pawłowicz na co dzień rezygnuje z wyrazistego makijażu na rzecz minimalizmu. Wydaje mi się, że specjalnie wykorzystuje ten zabieg, by uwaga mediów nie skupiała się na jej aparycji, lecz na komunikatach, jakie kieruje w stronę swoich odbiorów. Jak się okazuje Pawłowicz nie zawsze rezygnowała z makijażu, a wręcz przeciwnie. Na zdjęciach sprzed lat widać, że kiedyś uwielbiała podkreślać swoją urodę wyrazistymi pomadkami, czy cieniami do powiek.

Zaledwie kilkanaście godzin temu na Twitterowym koncie Krystyny Pawłowicz pojawiły dwa zaskakujące posty przedstawiające byłą poseł PiS-u sprzed lat. Aż trudno uwierzyć, że obecnie wybierająca zachowawcze garsonki kobieta, kiedyś stylizacje i makijaże, których teraz nie powstydziłaby się niejedna influencerka.

Oversizowa koszulowa sukienka w kolorze brudnego różu, kwiecista maxi spódnica w stylu boho, czy koszula w biało-żółto-czarną kratę, którą możemy znaleźć w wielu stylizacjach Cher Horowitz ze „Słodkich zmartwień” czy Blair Waldorf z „Plotkary” pokazują, że Krystyna Pawłowicz w młodości naprawdę uwielbiała bawić się modą. Całość stylizacji dopełniały także subtelne, aczkolwiek wyraziste makijaże pięknie podkreślające urodę Pani Pawłowicz.

Nie trzeba było długo czekać, by na Twitterze zawrzało. Wielu internautów chwaliło dawny styl byłej poseł PiSu oraz to, że kiedyś nie bała się eksperymentować z makijażem. Nie zabrakło również głosów żalu i rozczarowania, że pani Krystyna już nie rozpuszcza swoich blond włosów, a skrzętnie ukrywa je spinając pukle w ciasny kucyk.

Zdjęcie: EastNews

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 grudnia 2019, 20:41

Nasze propozycje