Poprzedni artykuł: Kate Middleton złamała królewski protokół. Takie zachowanie nie przyst... Następny artykuł: Karolina Gilon wyznała, że cierpi na sibo

Gwiazda „Gogglebox” odchodzi z programu?! Czy to przez inną, intratną propozycję?

„Gogglebox. Przed telewizorem” to obecnie najpopularniejszy program stacji TTV. Czy jeden z najbardziej lubianych uczestników postanowił opuścić show na rzecz innej produkcji? Te słowa nie pozostawiają wątpliwości.

„Gogglebox. Przed telewizorem” to niezaprzeczalnie jeden za największych hitów TTV, który wylansował wiele gwiazd takich jak Izabela Zaiske, Sylwia Bomba, Ewa Mrozowska, Mariusz Kozak, Agnieszka Kotońska, czy zachwycający swoją niesamowitą metamorfozą Big Boy, któremu podczas 11. sezonów show udało się schudnąć ponad 160 kilogramów. Niedawno  „Gogglebox-owa” rodzina powiększyła się o kolejnych uczestników, Martę Karpińską oraz Patrycję Szreder.

Jak się okazuje, udział w programie otworzył uczestnikom drzwi do sławy i dalszej kariery nie tylko w social mediach, gdzie gwiazdy „Gogglebox” współpracują z licznymi reklamodawcami, ale również pozwolił im na wzięcie udziału w innych produkcjach stacji. Przykładów jest wiele. Chociażby uczestnictwo Sylwii Bomby i Izabeli Zeiske w programie „Orzeł czy reszka, czy też wspólne gotowanie gwiazd „Gogglebox” ze znanym z „MasterChefa”, Michelem Moranem w show „10 zadaniach specjalnych Michela Morana”. Jeden z uczestników „Gogglebox. Przed telewizorem” dostał jeszcze większy awans i już niebawem u boku Jana Pirowskiego poprowadzi zupełnie nowe show. Czy intratna propozycja sprawi, że Krzysztof Ufnal zrezygnuje z udziału w „Gogglebox. Przed telewizorem”?

Krzysztof Ufnal odejdzie z „Gogglebox. Przed telewizorem”?

Krzysztof Ufnal zdobył sławę dzięki udziałowi w „Gogglebox. Przed telewizorem”, gdzie już od czterech sezonów w towarzystwie dwóch przyjaciół, Kuby „Felka” Felińskiego oraz Konrada „Mariana” Mariańskiego, na żywo komentuje wybrane programy telewizyjne, jak paradokumenty, seriale, czy programy rozrywkowe. Przystojniaka widzowie pokochali nie tylko dzięki jego aparycji, ale głównie za sprawą wysublimowanych, rozbawiających do łez żartów.

Już niebawem Krzysztof zadebiutuje w zupełnie innej roli i w towarzystwie Jana Pirowskiego poprowadzi program „Kto to kupi?”, który już w marcu pojawi się na antenie TTV. Czy nowa, intratna propozycja sprawi, że Krzysiek odejdzie z „Gogglebox”? Te słowa celebryty nie pozostawiają wątpliwości!

W „Goggleboxie” z chłopakami to jest nasza wspólna przygoda i to był dla mnie priorytet – mówi w rozmowie z TTV Krzysztof Ufnal. Dzięki uprzejmości stacji nie wykluczają się oba te projekty, w związku z czym na pewno widzowie, którzy za mną przepadają, będą mogli mnie oglądać jeszcze więcej  – dodaje.

Premiera nowego programu TTV – „Kto to kupi?”

Jak potwierdza stacja TTV, nowe show „Kto to kupi?”, w którym będziemy mogli podziwiać zmagania ambitnych wynalazców, pragnących sprzedać publiczności i jurorom swoje innowacyjne gadżety, będziemy mogli śledzić w niedzielne wieczory już od początku marca. Premiera zaplanowana jest na 1. marca o godz. 16:00.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Nasze propozycje