Poprzedni artykuł: Basia Kurdej-Szatan pokazała swoją siostrę. Są do siebie podobne? Następny artykuł: Za nami finał konkursu Miss Polonia 2017. Kto zadbał o wygląd kandydat...

To już oficjalne: książę Harry i Meghan Markle są zaręczeni! Wiemy, kiedy ślub!

Na tę wiadomość czekaliśmy od dawna - książę Harry i Meghan Markle zostaną małżeństwem! Kiedy nastąpi królewski ślub?

Książę Harry i Meghan Markle są zaręczeni - wielka nowina właśnie została potwierdzona przez Pałac Kensington. Rodzina królewska wystosowała w tej sprawie specjalne oświadczenie, które pojawiło się m.in. w mediach społecznościowych. Znany jest termin ślubu!

Książę Harry i Meghan Markle - kiedy ślub?

Związek młodszego brata księcia Williama i amerykańskiej aktorki znanej m.in. z serialu "W garniturach" od miesięcy pozostaje jednym z czołowych tematów podejmowanych przez brytyjskie media. Choć wybór Harry'ego u wielu osób budził wątpliwości (Meghan jest rozwódką), a ukochana księcia miała nie przypaść do gustu jego macosze, księżnej Camilli, wygląda na to, że klamka zapadła. Pałac Kensington oficjalnie ogłosił, że para się zaręczyła.

Z oświadczenia rodziny królewskiej dowiadujemy się, że zaręczyny odbyły się na początku listopada w Londynie. Ślub, na który czekają miliony, odbędzie się wiosną 2018 roku - prawdopodobnie w maju. Harry i Meghan chcą poczekać na księżną Kate, która w kwietniu ma datę porodu. Zakochani uzyskali błogosławieństwo królowej (zgodnie z tradycją książę Harry musiał poprosić królową o zgodę) oraz rodziców panny młodej. Para nie będzie mogła wziąć ślubu w  opactwie Westminster, gdzie ślubowały księżna Diana i księżna Kate. Powód? Meghan Markle jest nie tylko katoliczką, ale i rozwódką. Według "Daily Mail", ślub mógłby się odbyć w kaplicy św. Jerzego przy zamku Windsor.

Po ślubie Harry i Meghan planują zamieszkać w Nottingham Cottage, wchodzącej w skład kompleksu budynków Pałacu Kensington. Szczegóły dotyczące planowanej uroczystości zostaną ogłoszone we właściwym czasie.

Gratulujemy młodym i już zaczynamy odliczać - ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle z pewnością będzie jednym z większych wydarzeń w nadchodzącym roku!

Zobacz też: Kolejne zdjęcia Kate Middleton w ciąży! Brzuszek jest już naprawdę duży

Polecany film


Zobacz także

Nasze propozycje