Poprzedni artykuł: Julia Wieniawa radzi, jak wychowywać dzieci. Zdradziła też, jaki ma st... Następny artykuł: Wracają wesela - jest zgoda Ministerstwa Zdrowia

Książę Harry trafił do szpitala psychiatrycznego?! Co się stało?

W zagranicznej prasie pojawiły się niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia księcia Harry’ego. Dlaczego wnuk królowej Elżbiety II trafił do szpitala psychiatrycznego i jak się teraz czuje?

Życie od zawsze nie rozpieszczało księcia Harry’ego. Najpierw jako dziecko zmagał się z hejtem związanym z głośnym rozwodem rodziców, który był na ustach wszystkich. Później przechodził długą żałobę opłakując śmierć swojej matki – księżnej Diany. By tego było mało, medialna pośmiertna nagonka na Dianę Spencer to właśnie jemu najbardziej dała się we znaki, a tabloidy prześcigały się w plotkach na temat domniemanego romansu księżnej i podważały ojcostwo księcia Karola jako biologicznego taty Harry’ego. Wszystkie te sytuacje doprowadziły do buntu młodszego brata księcia Williama, który nie tylko był uwikłany w liczne romanse, ale uchodził za jednego z największych skandalistów brytyjskiej rodziny królewskiej.

To jednak nie wszystko. Kolejnym przejawem sprzeciwu Harry’ego względem korony było poślubienie nie tylko amerykanki, ale przede wszystkim rozwódki – Meghan Markle, za sprawą której wnuk królowej Elżbiety II postanowił zrezygnować z dworskich obowiązków i przywilejów i porzucić rodzinną Wielką Brytanię na rzecz Stanów Zjednoczonych.

Zdjęcie: ONS

Jak się jednak okazuje diametralna zmiana stylu życia, rozłąka z rodziną, przeprowadzka do Hollywood i świadome usunięcie się z życia świeczniku, bardzo odbiły się na psychice księcia Harry’ego. Co więcej, jak podaje magazyn „Globe” mąż Meghan Markle trafił do szpitala psychiatrycznego. Co się stało?

Książę Harry trafił na oddział szpitala psychiatrycznego?!

Nowe życie w Stanach Zjednoczonych, które książę Harry niedawno rozpoczął u boku żony Meghan i syna Archiego nie zaczęło się dla niego najlepiej. Mężczyzna nie tylko zmagał się z ustaleniem nowych zasad dotyczących kwestii finansów oraz ochrony (do tej pory płaciła za to korona), ale także utracił świetny kontakt z bratem, który dotąd był dla niego największym wsparciem. Jak donosi informator „Globe”, zmiana otoczenia i odizolowanie od rodziny i przyjaciół bardzo negatywnie odbiło się na stanie psychicznym Harry’ego.

Meghan zmusiła go do porzucenia rodziny, przyjaciół i kraju rodzinnego, by robić karierę w Hollywood. Dla niego zamieniło się to w koszmar. Czuje się zagubiony i samotny. W Stanach nie ma żadnych przyjaciół. Jedyni ludzie, których widuje, to celebryci. Meghan robi wszystko, by wrócić do aktorstwa – cytuje tajemnicze źródło z otoczenia Sussexów magazyn „Globe”.

Zobacz także: Książę Harry opowiedział o latach spędzonych na terapii

Zdjęcie: ONS

Jak donosi „Globe”, z Harrym było tak źle, że trafił do szpitala psychiatrycznego ze względu na zespół stresu pourazowego. Choć zarówno pałac, ani Meghan oraz Harry oficjalnie nie skomentowali tych doniesień, to przypomnijmy, że taka teoria pojawiła się już kilka miesięcy temu i również wtedy nie została skomentowana przez książęcą parę. Czy tym razem rodzina królewska zdementuje medialne doniesienia? Cóż, pozostaje nam cierpliwie czekać na oświadczenie.

Zdjęcie: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 czerwca 2020, 01:26

Nasze propozycje