Poprzedni artykuł: To nie żart! Naukowcy stworzyli kolczyki antykoncepcyjne. Jak działają... Następny artykuł: Ile Justyna Żyła naprawdę zarabiała za odcinek 'Tańca z gwiazdami'? Ce...

Meghan Markle i książę Harry założyli konto na Instagramie! Ten gest ma szczególne znaczenie

Robiąc to Meghan i książę Harry niechcący potwierdzili krążące od dawna plotki. Czyżby konflikt między księżną Sussex, a księżną Kate faktycznie się nasilił?

Jeszcze do niedawna jedynym bardziej prywatnym źródłem informacji na temat życia wnuków królowej Elżbiety był profil pałacu Kensington na Instagramie. To tam można było znaleźć najświeższe zdjęcia księcia Williama, księżnej Kate i ich dzieci oraz księcia Harry'ego i Meghan Markle. Niedawno okazało się jednak, że młodszy brat Williama i jego amerykańska żona założyli osobne konto na Instagramie. Według wielu jest to kolejny dowód na to, że Meghan i księżna Kate nie mogą się dogadać...

Zobacz także: Meghan Markle czy Kate Middleton - kto wydaje więcej na ubrania? Różnica jest szokująca!

Książę Harry i Meghan Markle mają oficjalne konto na Instagramie

Założenie osobnego konta na Instagramie na zapewne związek z tym, że Meghan i Harry przeprowadzają się z oficjalnej książęcej rezydencji (z pałacu Kensington w Londynie) do Frogmore Cottage - 10-pokojowego domu w Windsorze. Ale ten gest można też potraktować jak potwierdzenie krążących od dawna plotek na temat konfliktu między księżną Sussex i jej szwagierką. Jeszcze zanim Meghan Markle wyszła za mąż za księcia Harry'ego, brytyjskie tabloidy rozpisywały się o rywalizacji między Meghan i Kate.

Żona Williama jest ulubienicą królowej Elżbiety II i zdążyła się już przyzwyczaić do bycia w centrum uwagi zarówno rodziny królewskiej, jak i mediów. Ale Meghan Markle jest ambitna i nie ma zamiaru pozostawać w cieniu księżnej Cambridge. Żona Harry'ego została patronką kilku fundacji i organizacji charytatywnych, i ewidentnie bardzo stara się zdobyć sympatię Brytyjczyków. Osobne konto na Instagramie, na którym będzie mogła pokazywać, jak godnie wypełnia swoje oficjalne obowiązki, na pewno jej w tym pomoże. ;-)

Zdjęcia: East News

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 czerwca 2019, 17:14

Nasze propozycje