Poprzedni artykuł: Córka Eminema ma już 23 lata i jeździ z nim w trasy koncertowe! Podobn... Następny artykuł: Paulina i Maciej Kurzajewscy rozwodzą się po 23 latach małżeństwa

Księżna Kate wyjawiła rodzinny sekret. Książę William powinien się wstydzić?

Księżna Kate i książę William odwiedzili centrum muzułmańskie Aga Khan, to tam na jaw wyszedł dotąd skrywany sekret królewskiej rodziny. Zobaczcie, jak Kate Middleton publicznie zawstydziła swojego męża.

Księżna Kate i książę William skrupulatnie przygotowują się do nadchodzącej wizyty w Pakistanie, gdzie udadzą się już w połowie października. Z tej okazji książęca para postanowiła odwiedzić Aga Khan Centre, muzułmańskie centrum w Londynie, i  zapoznać się z kluczowymi postaciami  pakistańskiej społeczności oraz przybliżyć się do ich kultury. To tam podczas rozmów na jaw wyszedł dotąd skrywany sekret królewskiej rodziny. Zobaczcie, jak Kate Middleton publicznie zawstydziła swojego męża.

Księżna Kate przez przypadek zdradziła rodzinny sekret

Podczas wizyty w Aga Khan Centre książęca para miała możliwość nie tylko obcować z pakistańską kulturą, ale również skosztować wiele orientalnych dań. To właśnie podczas luźnych rozmów na temat egzotycznych smaków, księżna Kate zdradziła kulinarne upodobania swoich najbliższych. Jak się okazało, książę i księżna Cambridge uwielbiają curry, a sama Kate często własnoręcznie przygotowuje je w domu. To jednak nie koniec rewelacji.

Zobacz także: Znamy dietę Kate Middleton. To dzięki niej zachowuje idealną figurę!

Middleton, podczas rozmowy na temat ulubionych dań męża i dzieci, zdradziła dotąd skrywany sekret swojej córeczki Charlotte i nieco zawstydziła Williama. Okazuje się, że czterolatka jest dużo odważniejsza od swojego taty i preferuje smaki, na które niewielu dorosłych ma odwagę się zdecydować.

To takie trudne gotować curry z rodziną. Dzieci mają porcję bez przypraw, twoja porcja jest średnio przyprawiona – powiedziała do Williama księżna Kate. Ale Charlotte uwielbia pikantne jedzenie – dodała.

Widać, że mała Charlotte ma nie tylko ostry charakter, ale też nie boi się eksperymentować z pikantnymi daniami. Nic dziwnego, że fani rodziny królewskiej porównują czterolatkę do nieugiętej królowej Elżbiety II.

Zdjęcie: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 października 2019, 02:35

Nasze propozycje