Poprzedni artykuł: Modelka plus-size ostro o swojej branży. Jedno wielkie oszustwo? Następny artykuł: Siostry Godlewskie pokazały swoją mamę. Twierdzą, że... ma większe pow...

Księżna Kate skrytykowana - nie powinna robić tego w ciąży?

Wielu internautów twierdzi, że ciężarna Kate beztrosko ryzykuje zdrowie dziecka - co takiego zrobiła?

Trzecia ciąża Kate Middleton budzi ogromne emocje - tysiące ludzi śledzi doniesienia o samopoczuciu księżnej i pilnie przegląda najnowsze zdjęcia, na których coraz wyraźniej widać ciążowy brzuszek. Jednak ostatnie poczynania księżnej wzbudziły oburzenie i niepokój - internauci zarzucają jej, że ryzykuje zdrowie dziecka.

Księżna Kate z wizytą w Sztokholmie

Od kilku dni media relacjonują pierwszą wizytę książęcej pary w Skandynawii - Kate i William rozpoczęli kilkudniową wycieczkę po Szwecji i Norwegii. We wtorek przebywali w Sztokholmie, gdzie odwiedzili m.in. odkryte lodowisko w centrum miasta, by zapoznać się z grą w bandy (bardzo podobną do hokeja) - jednym z najpopularniejszych sportów w Szwecji. Ku niezadowoleniu części ich fanów, ciężarna księżna Kate zdecydowała się wejść na lód.

Choć uśmiechnięta Kate wydawała się dobrze bawić, uderzając w krążek kijem hokejowym, wielu internautów skrytykowało jej beztroskę. Pojawiły się głosy, że księżna nie powinna ryzykować będąc w zaawansowanej ciąży - strach pomyśleć, co mogłoby się stać, gdyby upadła na brzuch...

Jednak czy Kate naprawdę zaniedbała bezpieczeństwo swoje i dziecka? Na zdjęciach widać, że nie włożyła łyżew i poruszała się tylko po specjalnych matach. Rzecz jasna lepiej dmuchać na zimne, ale czy krytyka księżnej jest w tym przypadku na pewno uzasadniona?

Dajcie znać w komentarzach, jakie jest wasze zdanie!

Zobacz też: Zaskakująca moda na Instagramie. Pary robią sobie rozwodowe selfie

Źródło zdjęcia głównego: East News

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 00:13

Zobacz także

Nasze propozycje