Poprzedni artykuł: Nagrody KWC rozdane! Jakie kosmetyki zdobyły ten prestiżowy tytuł? Następny artykuł: Robert Lewandowski opowiedział, jakim będzie ojcem. Dlaczego piłkarz w...

Księżna Kate jest w ciąży? Nie zgadniecie, kto zdradził sekret!

Kobieta,
,
, tagi: ciąża, kate middleton
O możliwym powiększeniu rodziny królewskiej plotkuje się od dawna, ale tym razem rzeczywiście "coś" jest na rzeczy...

Czy Kate Middleton spodziewa się trzeciego dziecka? Zdaniem brytyjskich mediów jest to bardzo prawdopodobne. W ostatnich dniach pojawiły się nieoficjalne informacje, że księżna jest w trzecim miesiącu ciąży. Jednak tym, co naprawdę zaskakuje, jest rzekome "źródło" przecieku :)

Podobno podczas rodzinnego spotkania pierworodny syn Kate i Williama, trzyletni książę Jerzy, nie wytrzymał i wyjawił wszystkim, że on i mała Charlotte już wkrótce będą mieli rodzeństwo! Media błyskawicznie podchwyciły ten temat i od kilku dni informują o prawdopodobnej ciąży księżnej. Jak na razie brak oficjalnego komunikatu w tej sprawie ze strony rodziny królewskiej, ale niektórzy już cieszą się z perspektywy narodzin kolejnego royal baby.

Biorąc pod uwagę, że w ostatnim czasie dużo mówiło się o kryzysie w małżeństwie książęcej pary (powodem miał być samotny wyjazd księcia Williama do Szwajcarii i dość swobodny sposób, w jaki spędzał czas bez żony), ewentualne potwierdzenie informacji o ciąży byłoby prawdziwą sensacją. Czy Kate rzeczywiście spodziewa się dziecka? Pozostaje nam czekać na komentarz z pałacu Buckingham.

Wierzycie, że Kate jest w ciąży z trzecim dzieckiem?

Zobacz też: Księżna Kate w najpiękniejszej kreacji od czasu ślubu - ta sukienka olśniła Paryż!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 12:19

Zobacz także

Nasze propozycje