Poprzedni artykuł: Gwiazda Dirty Dancing bardzo się zmieniła! Jak teraz wygląda filmowa... Następny artykuł: Nie żyje Grzegorz Miecugow. Dziennikarz miał 61 lat. Na co zmarł?

Księżna Kate trafiła do szpitala. Co się stało?

Kobieta, , tagi: ciąża, kate middleton
Brytyjskie media donoszą, że księżna Kate niedawno trafiła do szpitala, w którym spędziła kilkanaście godzin. Co jej dolega?

W zeszłym tygodniu, księżna Kate trafiła do Szpitala Króla Edwarda VII w Marylebone, gdzie spędziła noc - podaje serwis aceshowbiz.com. W tym czasie jej dziećmi - Charlotte i Georgem zajmowała się babcia, Carole Middleton.

Polecamy:  Księżniczka Charlotte w Polsce miała na sobie buty... wujka Harry'ego z 1986 roku!

Czy księżna Kate jest w trzeciej ciąży?

W mediach natychmiast zaczęło wrzeć od domysłów, czy wizyta w szpitalu nie była przypadkiem wynikiem trzeciej ciąży Kate. W trakcie poprzednich ciąż, księżna borykała się m.in. z nudnościami i bólem brzucha. Media już dawno donosiły też, że para książęca marzy o dużej rodzinie. 

Dla niektórych znamienne były również słowa Kate Middleton w trakcie wizyty w Polsce, kiedy to dostała upominek dla małych dzieci i powiedziała do Williama, że "będziemy musieli postarać się o kolejne dzieci".

Polecamy:  Mały książę Jerzy ma dość etykiety? Nie chce już nosić tej rzeczy!

Czy zatem doniesienia są prawdziwe? Już nie raz spekulowano, że księżna jest w kolejnej ciąży. Dwór na razie milczy, więc pozostają jedynie domysły. Patrząc jednak na to, jak urocza jest Charlotte i George, nie dziwi nas, że na pewno niejedna osoba chętnie zobaczyłaby Kate po raz kolejny z ciążowym brzuszkiem;)

My w każdym razie mamy nadzieję, że księżna Kate już dobrze się czuje. 

Polecamy:  Melania Trump inspiruje się stylizacjami Kate Middleton?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 czerwca 2019, 00:34

Nasze propozycje