Poprzedni artykuł: Lil Miquela zachwyca urodą. Ale czy ta gwiazda Instagrama istnieje nap... Następny artykuł: Będzie zmiana w znakach zodiaku? Prawda czy kiepski żart?

Księżna Kate zachwyca stylem, a William… postawą! Co zrobił książę?

Publiczne wyjścia tej pary są obserwowane przez wszystkie media na świecie. Ale tym razem nie tylko Kate zwróciła uwagę fotoreporterów. Byli oni nawet bardziej skupienii na jej mężu. Dlaczego?

Kiedy niedawno ta niezwykła para odwiedziła Kornwalię, księżna błyszczała w stylizacji za 44 tys. zł. Tym razem William i Kate pojawili się w jednej z brytyjskich placówek, aby promować akcję profilaktyki zdrowia psychicznego.

Znana ze skromności księżna Kate nieustannie zachwyca stylem. Jest prosty i szykowny, a zarazem bardzo przystępny oraz nietrudny do odtworzenia. Mimo że nad wizerunkiem księżnej czuwa zapewne sztab ludzi, to na ubrania nie zawsze wydaje fortunę. Niejednokrotnie została sfotografowana co najmniej dwa razy w tej samej kreacji, butach, czy torebce. Co świadczy o pewnego rodzaju oszczędności. Tak było chociażby w przypadku ołówkowej sukienki w kwiatyL.K. Benett.

Teraz odwiedzając brytyjską szkołę Kate postawiła na wzorzystą, niebieską sukienkę zapinaną na guziki, z rękawkami 3/4, która zakrywała kolana. Jej zwiewny dół dodał księżnej kobiecości. Kreację stworzył Joseph Altuzarro. Jest ona warta 1400 funtów, czyli ok. 9 tys. zł.

Kate dobrała do tego cieliste szpilki, a także torebkę w tym samym kolorze. Na palcu błyszczał pierścionek zaręczynowy. Całość uzupełniła kompletem biżuterii.

Bohaterski wyczyn Williama

Naszej uwadze nie mogło umknąć jednak zachowanie Williama, który również zwrócił na siebie uwagę zagranicznych mediów. Podczas wizyty w Harlow jeden z przedstawicieli hrabstwa stracił równowagę i przewrócił się. Był nim 72-letni weteran Jonatan Douglas-Hughes. Sytuacja wyglądała groźnie. Na szczęście William szybko podbiegł do zakłopotanego mężczyzny i pomógł mu wstać!

Weteran zaraz po tym incydencie próbował przeprosić Williama, ale na szczęście nic się nie stało i ceremonia powitalna mogła zostać kontynuowana. Taka postawa przyszłego króla jest do skopiowania. Tak jak i styl Kate ;)

Zdjęcia: EastNews

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 20:58

Zobacz także

Nasze propozycje