Poprzedni artykuł: Te tampony uśmierzają bóle menstruacyjne! Jedyny problem? Trudno je ku... Następny artykuł: Ma 52 cm w talii, ale to za dużo, więc chce wyciąć sobie żebra. Oto br...

Dziś Lewy, a kiedyś... Poznajcie wstydliwą ksywkę Roberta Lewandowskiego z dzieciństwa

Kobieta, , tagi: robert lewandowski
Robert Lewandowski skończył właśnie 30 lat! Na dorosłego Roberta większość fanów mówi "Lewy", ale nie zawsze tak było.

Dzisiaj Robert Lewandowski ma 30. urodziny, ale my spojrzałyśmy wstecz i to daleko wstecz. Ponoć już od małego był aktywnym dzieckiem. Zresztą nic dziwnego - wywodził się z rodziny sportowców. Jego mama była siatkarką i nauczycielką wychowania fizycznego, a ojciec uprawiał judo. Siostra piłkarza Milena Lewandowska z kolei również próbowała swoich sił w piłce siatkowej.

Robert Lewandowski w dzieciństwie

Robert ponoć od małego cechował się nie tylko sprawnością i szybkością, ale także ogromnym samozaparciem. Od początku bardzo ciężko trenował, a nawet chciał zostawać na zajęciach dłużej niż tego wymagano.

Polecamy:  Wzruszający gest Roberta Lewandowskiego. Kim jest chłopiec, który go wyprowadził na mecz?

W młodzieńczych czasach jednak nikt na niego nie wołał "Lewy", jak to zwykło się teraz o nim mówić. Dawniej jego pseudonim brzmiał... BOBEK! Być może niektórym z was skojarzy się ta ksywa z bohaterem kultowej bajki "Muminki", ale spokojnie, wytłumaczenie tego pseudonimu jest znacznie bardziej logiczne. Otóż Robert to z języka angielskiego Bob i to dlatego koledzy zaczęli nazywać go Bobkiem.

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

Dzisiaj Robert Lewandowski jest jednym z najbardziej znanych piłkarzy na świecie i ma nawet na swoim koncie cztery rekordy Guinessa: najszybszy hat-trick, najszybsze 4 gole strzelone w meczu Bundesligi, najszybsze 5 goli strzelonych w meczu Bundesligi i największa ilość goli strzelonych przez gracza rezerwowego. 

Dzisiejszemu jubilatowi życzymy dalszych sukcesów. Mamy nadzieję, że ostatni Mundial nie wpłynie na jego karierę. 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2020, 02:47

Nasze propozycje