Poprzedni artykuł: Masz krostki, zaskórniki, słabe włosy, cellulit... Wszystkiemu winien... Następny artykuł: Ola Kwaśniewska pokazała ślubne zdjęcie rodziców

Finał 8. edycji „Top Model” za nami! Kto wygrał show TVN?

Kobieta, , tagi: Joanna Krupa, Top Model
Takiego finału „Top Model” w TVN jeszcze nie było! Sprawdź, kto wygrał.

Wielki finał 8. edycji TVN-owskiego show „Top Model” za nami. Jednak tegoroczna edycja w niczym nie przypomina tych z poprzednich lat. Tym razem o względy i głosy widzów nie walczyło troje, lecz czworo uczestników programu: Sandra Dorsz, Olga Kleczkowska, Dawid Woskanian oraz Stanisław Obolewicz, który w półfinale otrzymał wielką szansę od Michała Piróga i został przywrócony do programu. Ale to nie koniec rewelacji. To pierwszy finał „Top Model”, w którym zabrakło Joanny Krupy.

Zdjęcie: ONS

Modelka, która niedawno została mamą, pomimo ciąży starała się jak najdłużej wypełniać swoje zawodowe obowiązki i towarzyszyć uczestnikom show praktycznie aż do porodu. Teraz jednak ze względu na dobro swojej kilkutygodniowej córeczki Ashy-Leigh Presley, podjęła decyzję o rezygnacji z wielkiego finału „Top Model” i została ze swoją pociechą w Stanach Zjednoczonych. Miejsce Krupy w tym wyjątkowym dniu zajęła jednak inna gwiazda TVN – Magda Mołek.

Finał 8. edycji „Top Model”

W finałowym odcinku 8. edycji „Top Model” finaliści oraz inni uczestnicy show wzięli udział w aż czterech pokazach: Mariusza Przybylskiego, MMC Studio, RAD oraz najlepszych polskich projektantów młodego pokolenia. Podobnie, jak to miało miejsce w poprzednich edycjach, również tym razem widzowie mieli możliwość śledzenia przygotowań finalistów do ostatniej sesji zdjęciowej, która odbyła się w przepięknej scenerii słonecznej Kuby.

Całość ceremonii dopełniły także występy Rosalie, Krzysztofa Zalewskiego oraz duetu Karaś/Rogucki.

Wielki finał 8. edycji „Top Model” był wieloetapowy. Najpierw jury w składzie: Kasia Struss, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński oraz Marcin Tyszka, oceniło sesję okładkową finalistów. Dawid otrzymał 11 punktów, Olga 10 punktów, Sandra 11 punktów, a Staszek 11 punktów. Kolejny etap to ocena zdjęć uczestników w towarzystwie samochodu marki Peugeot zachowana w futurystycznym klimacie. tym razem Dawid otrzymał 9 punktów, Olga 12 punktów, Sandra 8 punktów, a Staszek również 8 punktów. Nie da się ukryć, że Sandra i Staszek szli łeb w łeb, jednak decyzją  widzów do ścisłej trójki awansowali: Dawid Woskanian, Olga Kleczkowska oraz Staszek Obolewicz. Sandra musiała pożegnać się z „Top Model”.

Następny etap to sesja z końmi. Dawid otrzymał od jury 11 punktów, Olga 11 punktów, również Staszek otrzymał od jury 11 punktów. Niezależnie od punktacji jurorów, to głos telewidzów miał w wielkim finale ogromne znaczenie.

Kto wygrał 8. edycję „Top Model”?

Decyzją jurorów oraz widzów, 8. edycję „Top Model” wygrał chory na zespół Tourette'a Dawid Woskanian. Chłopak od pierwszego odcinka show wzbudził ogromne emocje nie tylko w widzach programu, ale też jurorach, którzy podczas castingów zalali się łzami słysząc o jego codziennych zmaganiach z chorobą.

Pomimo przeciwnościom losu, Dawid udowodnił wszystkim, że choroba nie jest w stanie przeszkodzić mu w realizowaniu swoich marzeń. Z odcinka na odcinek coraz bardziej rozwijał swój talent, który w pełni pokazał podczas okładkowej sesji na Kubie.

Kiedy pozuje do zdjęć, kiedy chodzę po wybiegu, jestem maksymalnie skupiony i wtedy mi się choroba nie udziela. To nie jest długotrwałe. Fajne jest to, że udziałem w programie „Top Model” mogę otwierać niektórym ludziom oczy na tę chorobę - wspomina swój udział w „Top Model” Dawid Woskanian.

Gratulujemy!

Spodziewaliście się takiego wyniku?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

8 grudnia 2019, 05:42

Nasze propozycje