Poprzedni artykuł: Katarzyna Zielińska pokazała brzuch 11 miesięcy po porodzie. Jesteśmy... Następny artykuł: Gwiazda "Magdy M." jest dziś nie do poznania! Daria Widawska bardzo sc...

Wojewódzki ujawnia intymne szczegóły związku z Muchą. Wzruszające słowa

Kobieta, , tagi: książki, Anna Mucha, Kuba Wojewódzki
Sposób, w jaki Kuba Wojewódzki wspomina związek z Anną Muchą może świadczyć o jednym - to była jego największa miłość. Pisze o niej w pięknych słowach.

Związek Kuby Wojewódzkiego z Anną Muchą był jednym z najdłuższych i najgłośniejszych w życiu showmana. Para spotykała się przez cztery lata i wydawało się, że tak już zostanie. Dlatego gdy w 2007 roku ogłosili, że nie są już razem, polski show-biznes aż huczał od plotek.

Najwyraźniej Mucha nadal jest dla Wojewódzkiego kimś wyjątkowym, bo w "Nieuatoryzowanej biografii" poświęcił jej spory i dość szczegółowy fragment tekstu. Opowiedział między innymi o tym, jak doszło do tego, że zakochał się w młodej aktorce

Zdjęcie: Ons.pl 

Anna Mucha w autobiografii Wojewódzkiego

Wspomniana "Nieautoryzowana autobiografia" Kuby Wojewódzkiego wywołała spore zamieszanie w mediach. Najgłośniej mówi się o rzekomych romansach króla TVN-u z aktorkami serialowym. Wśród nazwisk kobiet, z którymi się spotykał, pojawiła się również Agnieszka Kaczorowska. Znana tancerka postanowiła nawet, w dość niewybrednych słowach, uciąć wszelkie plotki na ten temat

Nie da się jednak ukryć, że najważniejszą kobietą w biografii showmana jest Anna Mucha. Mimo że dzieli ich aż 17 lat różnicy, dziennikarz niejednokrotnie podkreślał, że jego ukochana była dojrzalsza od niego. Najwidoczniej to było kluczem do najbardziej udanego związku Wojewódzkiego.

Okazuje się, że fragmenty biografii, które dotyczą związku Muchy z Wojewódzkim, aktorka mogła przeczytać, jeszcze zanim książka trafiła do sprzedaży. Możemy się tylko domyślać, że było jej bardzo miło, gdy dowiedziała się jak wspomina ją były. Dziennikarz napisał, że "była jego najpiękniejszym dopełnieniem".

Dalej jest tylko lepiej... W książce czytamy:

Podobno mężczyźnie wystarczy zaledwie 8,2 sekundy, żeby zakochać się w kobiecie. Tego dnia szedłem na rekord życia. Ania była zaprzeczeniem wszystkiego, co było w kobietach tamtego czasu. (...) Była wtedy związana z przystojnym młodym biznesmenem Tomkiem, by wkrótce zamienić go na nieprzystojnego życiowego anarchistę o żydowskim imieniu.

Kuba Wojewódzki ma złamane serce?

Rozstanie tych dwojga było dość emocjonujące. Anna Mucha wyjechała do Azji, a chwilę później do Stanów Zjednoczonych. Tam podjęła naukę aktorstwa w szkole Lee Strasberga. Po powrocie do kraju przyjęła zaproszenie od Wojewódzkiego i pojawiła się jako gość w programie showmana. Jej wizyta poruszyła nawet króla TVN-u.

Zdjęcie: Tricolors/East News

Mucha zaśpiewała w programie piosenkę "Cry Me a River", napisaną przez Arthura Hamiltona, której słowa brzmią tak:

Teraz mówisz, że jesteś samotny, przepłakałeś długą noc. Cóż, możesz wypłakać mi rzekę łez, ja wypłakałam rzekę po tobie, prawie doprowadziłeś mnie do szaleństwa.

Wspomnienia najwidoczniej wróciły w dość niespodziewany sposób i sprawiły, że w pewnym momencie głos się aktorce załamał, a po jej policzkach spłynęły łzy. W książce Kuby Wojewódzkiego czytamy, że na ten widok "pękło mu serce"...

Myślicie, że Kuba Wojewódzki nadal tęskni za Anną Muchą?

Zdjęcie główne: East News/Piotr Fotek

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2019, 23:29

Zobacz także

Nasze propozycje