Poprzedni artykuł: Jurorzy postanowili zmienić zasady finału "Top model". Czegoś takiego... Następny artykuł: Ellie Goulding już tak nie wygląda! Przesadziła z wypełniaczami?

Kupując te kosmetyki, wspierasz Szlachetną Paczkę. O jakie produkty chodzi?

Kobieta, , tagi: Pielęgnacja, akcja charytatywna, nowości kosmetyczne
Czy warto pomagać innym? Zdecydowanie tak! Teraz możesz zrobić to również dzięki kosmetykom - kupując produkty Hello Body, wspierasz akcję Szlachetnej Paczki.

Idea Szlachetnej Paczki zakłada pomoc najuboższym w różnych częściach kraju. W samym tylko ubiegłym roku obdarowano łącznie 16 tys. rodzin, a do akcji włączyło się ponad 600 tys. osób. Teraz swoją cegiełkę dołoży także Hello Body. Marka część dochodu z kosmetyków przekaże potrzebującym!

Hello Body wspiera Szlachetną Paczkę

Ta popularna marka kosmetyczna zdecydowała się dołączyć do dobroczynnej akcji, której celem jest pomoc osobom najuboższym z różnych części kraju. Jak mówią przedstawiciele firmy, idea pomagania jest im bliska, a w tym szczególnym okresie świąt pragną obdarować innych życzliwym gestem. Od lat wspierają rozmaite akcje charytatywne, angażują się w walkę na rzecz kobiet, czy wspierają stowarzyszenia walczące o prawa zwierząt. Pomaganie leży w ich naturze - dlatego zaangażowali się w działalność Szlachetnej Paczki. O swoich planach marka poinformowała w specjalnym komunikacie:

Z dumą informujemy o tegorocznym zaangażowaniu HelloBody w jeden z najbardziej rozpoznawalnych programów społecznych, jakim jest SZLACHETNA PACZKA - napisała firma Hello Body.

Jak dołożyć swoją cegiełkę? Wystarczy kupić dowolny produkt HelloBody, z którego każde 4 zł firma przeznaczy na rzecz SZLACHETNEJ PACZKI! Uwaga: akcja trwa od 25.11.2019 r. do 26.12.2019 r.

Cara Line - nowość od Hello Body

Zdecydowałaś się wesprzeć akcję? Świetnie! W Hello Body masz do wyboru ogrom produktów: nawilżające maseczki, odżywcze żele, pachnące balsamy... Wybór jest szeroki! My szczególnie polecamy nowość - Cara Line od Hello Body. To linia przeznaczona do ochronnej pielęgnacji na co dzień. Mleczko Cara Clean, tonik Cara Relieve i krem Cara Care zabezpieczą cerę przed zanieczyszczonym powietrzem i szkodliwym wpływem środowiska. Kosmetyki wzmacniają naturalną barierę skóry, mają właściwości odbudowujące, łagodzące i antyoksydacyjne. Docenią to mieszkanki nie tylko dużych miast, ale i każdego innego rejonu, w którym powietrze pozostawia wiele do życzenia. W Cara Line znalazły się także Hello Bamboo - naturalne płatki kosmetyczne wielokrotnego użytku. Są prawdziwym hitem! 

Seria Cara Line, jak wszystkie inne kosmetyki Hello Body ma wegańską formułę bogatą w składniki naturalne. Nie zawierają olejów, sylikonów, parabenów ani mikroplastiku. Zamknięte w ekologicznych opakowaniach nie zanieczyszczają środowiska naturalnego. To kolejne powody, by wybrać kosmetyki Hello Body. Sprawdź całą ofertę na stronie https://www.hello-body.pl/.

Artykuł powstał z udziałem marki Hello Body.

Fot. materiały prasowe, adobe.com


Nasze propozycje