Poprzedni artykuł: Agnieszka Hyży przytyła? 'Za te boczki weźmie się Anna Lewandowska' Następny artykuł: Doda zaliczyła photoshopową wpadkę? Na zdjęciu brakuje jej fragmentu.....

Basia Kurdej-Szatan pokazała się bez makijażu. Wygląda jak nastolatka!

Basia Kurdej-Szatan pochwaliła się na Instagramie zdjęciem bez makijażu. Cery może jej pozazdrościć niejedna kobieta.

Aktorka coraz częściej bywa na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia oraz filmy nie tylko z planów zdjęciowych, ale również z życia prywatnego. Fani są tym oczywiście zachwyceni, a ostatnio bacznie śledzili to, co Kurdej-Szatan robiła na wakacjach. Jedno zdjęcie zrobiło na nich szczególne wrażenie.

Basia Kurdej-Szatan bez makijażu

Gwiazdy bardzo rzadko publikują zdjęcia bez makijażu. Nie każdy niestety ma do siebie dystans i często chowa niedoskonałości pod warstwą make-upu. Co innego Basia Kurdej-Szatan, która na instastories pochwaliła się zdjęciem z wakacji, na którym pozuje zupełnie bez makijażu.

Ostatnio odpoczywała w promieniach słońca na Gran Canaria. I to właśnie z czasu jej urlopu pochodzi to viralowe zdjęcie:

Zdjęcie: Screen z instastories na Instagram.com/kurdejszatan

Jak widać, aktorka nie marnuje czasu na wakacjach na makijaż :). Patrząc na powyższe zdjęcie odnosimy wrażenie, jakby gwiazda była starszą siostrą dla swojej córki, a nie matką. Ma piękną cerę pozbawiona niedoskonałości oraz przebarwień. Poza tym widać, że urlop jej służy.

Wy również nie zabieracie ze sobą kosmetyków kolorowych na urlop, czy może jednak lubicie podkreślić oczy i usta?

Zdjęcie główne: Instagram.com/kurdejszatan

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2020, 00:20

Nasze propozycje