Poprzedni artykuł: Księżna Kate wyjawiła rodzinny sekret. Książę William powinien się wst... Następny artykuł: Dominika Zasiewska przesadziła z wypełniaczami?

Paulina i Maciej Kurzajewscy rozwodzą się po 23 latach małżeństwa

Kobieta, , tagi: rozwód
Tworzyli parę idealną przez niemal 23 lata. Niestety Paulina i Maciej Kurzajewscy podjęli decyzję o rozwodzie. Co się stało?

Jeszcze niedawno Maciej Kurzajewski mówił, że jeśli chodzi o bycie zakochanym, to wpadł po uszy. Mówił, że jego żona to najwspanialsza kobieta, jaką mógł na tym świecie spotkać. Trudno to kwestionować, bo zawsze uchodzili za idealną parę - wzorową, szczęśliwą i ciągle zakochaną w sobie. Na próżno było szukać plotek na ich temat. Niestety ich drogi się rozeszły...

Paulina i Maciej Kurzajewscy podjęli decyzję o rozstaniu

Jak czytamy w nowym numerze "Party", przyjaciel pary wyjawił, że z uwagi na dobro dzieci, nadal pozostają w dobrych relacjach. Opiekę nad 13-letnim synem Julianem będą sprawować naprzemiennie, dlatego kwestia alimentów jest w tym przypadku z oczywistych względów zbędna. Drugi z chłopców, 22-letni Franciszek mieszka oraz studiuje za granicą.

Uzgodnili, że rozwiodą się za porozumieniem stron, dogadali się też w sprawie podziału majątku i opieki nad młodszym synem, więc rozwód powinien być orzeczony już na pierwszej rozprawie – zdradził "Party" ich znajomy.

Decyzję o rozwodzie podjęli podobno już pod koniec ubiegłego roku. Ponieważ najważniejsze kwestie udało im się załatwić polubownie bez zbędnych nerwów, rozprawa jest tylko formalnością. Kiedy dojdzie do rozwodu? Kurzajewscy nadal czekają na ustalenie terminu rozprawy

Zarówno Maciej, jak i Paulina nigdy nie komentowali i również tym razem nie mają zamiaru komentować prywatnego życia. Dla obojga praca zawodowa jest istotna, więc w tym momencie skupiają się na niej.

Czy Kurzajewskim uda się rozwieść bez medialnego szumu? Mamy jednak nadzieję, że tak samo jak do tej pory udawało im się trzymać wszystko w tajemnicy, tak również tym razem uda im się z klasą załatwić tak delikatny temat.

Zdjęcie główne: Instagram.com/paulinasmaszczkurzajewska

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 października 2019, 20:31

Nasze propozycje