Poprzedni artykuł: Agnieszka Kaczorowska ma nowego chłopaka. Pokazali urocze zdjęcia na I... Następny artykuł: Trafił zza biurka na okładki magazynów. Wszystko dzięki spektakularnej...

Kylie Jenner i Travis Scott nie mieszkają razem. Media twierdzą, że... już się rozstali

Kobieta,
,
, tagi: kylie jenner, rozstanie
Czy Kylie Jenner czeka samotne macierzyństwo? Młoda celebrytka podobno nie jest już z Travisem Scottem.

Nie minął nawet miesiąc, od kiedy na świecie pojawiła się ich córka - Stormi - a Kylie i Travis podobno już nie są razem. Zagraniczne media spekulują, że młoda mama podjęła decyzję o samodzielnym wychowywaniu dziecka.

Kylie Jenner zostanie samotną matką?

O ciąży Kylie było wiadomo niewiele. Celebrytka zniknęła na ten czas z mediów i nie publikowała żadnych postów na Instagramie. Pojawiło się wówczas wiele spekulacji na temat tego, czy ojciec dziecka wspiera ją w tym wyjątkowym czasie i kto nim w ogóle jest. Ale kiedy na świat wreszcie przyszła jej córka, Jenner opublikowała oświadczenie oraz rozczulające wideo, które rozwiało wszelkie wątpliwości. Jednak teraz, zaledwie dwa tygodnie po porodzie, media spekulują o tym, że Kylie zdecydowała się rozstać z partnerem.

Zobacz także:Kylie Jenner dopiero urodziła, a już może pochwalić się piękną figurą!

Celebrytka miała wyjaśnić, że Travis nie poświęca rodzinie wystarczająco dużo czasu. Raper skupia się obecnie o głównie na swojej karierze niż na dzieleniu się opieką nad Stormi, co oczywiście nie podoba się Kylie. Jak podaje serwis heatworld.com, Scott podobno nie był gotowy na zakładanie rodziny i nie jest też gotowy na ustatkowanie się. Mimo to obiecał Kylie, że nie będzie się w najbliższym czasie spotykał z żadnymi kobietami. 

Według zagranicznych mediów, zaistniała sytuacja wcale nie zaskoczyła rodziny. Podobno Travis nie był zbyt częstym gościem w willi Kylie ze względu na jej ciążowe wahania nastrojów. Serwis mirror.co.uk ujawnił z kolei, że według ich tajnego źródła, para co prawda nie mieszka razem, ale tworzy szczęśliwą rodzinę. Oboje postanowili dać sobie dość sporo swobody. Według informatora nie chcą się z niczym spieszyć, a Travis bardzo dba zarówno o Kylie, jak i Stormi

Kylie dba o prywatność bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Pytanie czy spekulacje mediów mają w sobie ziarenko prawdy, czy są jednak zupełnie wyssane z palca?

Zdjęcie główne: USA TODAY Network/Sipa USA/East News

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:30

Zobacz także

Nasze propozycje