Poprzedni artykuł: Pamiętacie Emilkę Pietras z 'Top Model'? Teraz to zupełnie inna osoba! Następny artykuł: Esmeralda Godlewska pokazała zdjęcie z młodości. Nie poznalibyście jej...

Pierwsze zdjęcia Kylie Jenner po ciąży. Uwierzycie, że dopiero co urodziła?

Kobieta, , tagi: poród, kylie jenner, brzuch po porodzie
Świeżo upieczona mama została przyłapana przez paparazzi. Jak wygląda kilkanaście dni po porodzie?

Kylie Jenner po raz pierwszy pokazała się po porodzie! Osiem dni temu celebrytka ogłosiła światu, że 1 lutego na świat przyszło jej pierwsze dziecko - córeczka, która otrzymała imię Stormi. Niecałe dwa tygodnie po porodzie paparazzi przyłapali ją podczas wyjścia z przyjaciółką. W jakiej jest formie?

Kylie Jenner po porodzie

Ciąża Kylie Jenner od pierwszych chwil była owiana tajemnicą - właścicielka marki kosmetycznejmiesiącami ukrywała się w domu, nie pozwalając, by do mediów wyciekły jakiekolwiek zdjęcia potwierdzające jej stan. W efekcie pojawiło się wiele spekulacji (niektórzy wątpili, czy Kylie w ogóle jest w ciąży), które ustały dopiero po narodzinach Stormi. Kilkanaście dni po rozwiązaniu Kylie wybrała się do Los Angeles z przyjaciółką - fakt ten oczywiście wykorzystali fotoreporterzy. Jak wygląda świeżo upieczona mama?

Choć jej sylwetka jest jeszcze nieco zaokrąglona, trzeba przyznać, że 20-letnia celebrytka prezentuje się świetnie jak na kobietę, która urodziła niespełna dwa tygodnie temu. Kylie częściowo ukryła brzuch za pomocą torebki, ale nawet mimo kamuflażu trudno go nazwać wydatnym - prawdopodobnie młoda mama zaraz po porodzie rozpoczęła starania, by odzyskać dawną figurę. Patrząc na te zdjęcia podejrzewamy, że nie będzie z tym miała większych problemów.

Zobacz też: Walentynkowa kolekcja bielizny w Lidlu - tak dużego wyboru jeszcze nie było

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 czerwca 2019, 02:33

Nasze propozycje