Poprzedni artykuł: Nowe fakty o wypadku samochodowym Moniki Godlewskiej. Próbowała popełn... Następny artykuł: Esmeralda Godlewska pokazała się w szpitalnym łóżku! Mistrzyni autopro...

Kylie Jenner zmniejszyła usta! Jak wygląda bez swojego znaku rozpoznawczego?

Nikt nie był przygotowany na taką zmianę! Kylie Jenner przeszła drastyczną metamorfozę. Teraz wszyscy zastanawiają się, jak decyzja gwiazdy wpłynie na jej dalszą karierę i zarobki.

Wydatne wargi Kylie Jenner to jej znak rozpoznawczy i - nie bójmy się nazwać rzeczy po imieniu - źródło jej sukcesu. Celebrytka zaczęła powiększać usta w wieku 17 lat, a wkrótce później rozpoczęła sprzedaż kultowych już szminek własnej marki . Niedawno jednak wargi Jennerki drastycznie zmalały i wszystko wskazuje na to, że pozostaną w takim właśnie, zbliżonym do normalnego rozmiarze. Kylie podjęła trudną decyzję i po 3 latach przestała ostrzykiwać usta wypełniaczami.

Zobacz także: Marzysz o pełnych, gładkich ustach? Wiemy, jak osiągnąć ten efekt w kilka minut!

Zaskakująca decyzja Kylie

Niedawno Kylie opublikowała na Instagramie zdjęcie, do którego pozuje z koleżanką. Pod fotką, na której widać gwiazdę z wyraźnie mniejszymi ustami od razu pojawiły się setki komentarzy. Fani Jennerki zauważyli zmianę w wyglądzie swojej idolki, ale nie mogli uwierzyć własnym oczom. Niektórzy wprost pytali, co się stało z twarzą celebrytki. W końcu Kylie zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie jednej z internautek.

Pozbyłam się wszystkich wypełniaczy - napisała Jenner.

Instagram

Jakie mogą być konsekwencje tej zmiany?

Większość fanów Kylie Jenner na jej decyzję o zmniejszeniu ust zareagowała bardzo dobrze, co widać w entuzjastycznych komentarzach pod nowymi zdjęciami. Obserwatorzy chwalili jej naturalną urodę i odwagę, podkreślając, że z mniejszymi ustami wygląda świeżo i znacznie młodziej. Nie wszyscy jednak są zachwyceni tą zmianą. Na pewno nie spodoba się ona chirurgom plastycznym, którzy zbijali fortunę, robiąc swoim klientkom "usta w stylu Kylie".

Ciekawe też, czy mniejsze usta Jenner nie wpłyną na sprzedaż najważniejszych produktów w kosmetycznym portfolio gwiazdy. W końcu to właśnie jej pełne wargi były najlepszą reklamą jej słynnych szminek...

Instagram

A wam jak się podoba Kylie z mniejszymi ustami?

Zobacz także: Jak powiększyć usta? Vlogerka spróbowała... "odkurzacza". Musicie to zobaczyć!

Zdjęcia: Instagram

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 04:36

Zobacz także

Nasze propozycje