Poprzedni artykuł: Recenzentka Czerwca wypróbuje prawdziwe cudeńka - zobacz, kto nią zost... Następny artykuł: Dlaczego wciąż zakochujemy się w facetach podobnych do naszych eks?

Kosmetyczne imperium Kylie Jenner jest zagrożone! Inna gwiazda stworzyła konkurencyjne produkty

Kylie Jenner próbowała zablokować powstanie marki kosmetycznej piosenkarki Kylie Minogue. Nie udało się i do sprzedaży trafiły kosmetyki nazywające się tak samo jak produkty Jenner!

Awantura zaczęła się w 2016 roku. To wtedy Kylie- australijska piosenkarka, która swoje największe hity nagrała kilkanaście lat temu - weszła w paradę Kylie Jenner. Jennerka próbowała zrobić ze swojego imienia znak towarowy, do którego miałaby wyłączne prawo. Jednak prawnicy Minogue skutecznie zablokowali jej zakusy na to w sądzie. Trzy lata później stało się to, czego Jenner się bała i czemu próbowała zapobiec - powstała nowa marka kosmetyczna o nazwie Kylie.

Fot.: ONS

Zobacz także: Kylie Jenner chciała zareklamować swój produkt i niechcący się skompromitowała!

Kosmetyki Kylie Jenner mają konkurencję

Kosmetyczna marka Kylie Minogue, tak jak produkty Jenner, nazywa się po prostu "Kylie". I chociaż 51-latka wprowadziła do sprzedaży tylko pięć kosmetyków, napędziła Kylie Jenner niezłego stracha. Kosmetyki Minogue - brokatowe cienie prasowane i w płynie, błyszczyk i olejek do ust oraz sztyft będący różem i szminką - zostały stworzone z okazji najnowszej trasy koncertowej piosenkarki.

Fot. mat. prasowe

Wielu jednak podejrzewa, że wprowadzenie do sprzedaży tej limitowanej serii to tylko zapowiedź dalszego rozwoju kosmetycznej marki Kylie Minogue, a to oznacza kłopoty dla Kylie Jenner. Chociaż Minogue i Jenner mają zupełnie innych fanów, fakt że na rynku dostępne będą dwie marki kosmetyczne o tej samej nazwie nie wygląda najlepiej. Niedawna premiera pielęgnacyjnej marki Kylie Jenner - Kylie Skin - nie obyła się bez wpadek i kolejna wizerunkowa porażka to ostatnie, czego Jennerka teraz potrzebuje. No i zawsze jest ryzyko, że klienci Jenner kupią produkty Minogue przez pomyłkę.

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lipca 2019, 04:14

Nasze propozycje