Poprzedni artykuł: Serial 'Wielkie kłamstewka' już na DVD! Następny artykuł: 4 rzeczy o męskim orgazmie, których on nigdy Ci nie powie

Lady Gaga zmaga się z poważną chorobą! Czy jej kariera jest zagrożona?

Kobieta,
,
, tagi: Lady Gaga, gwiazdy, choroby gwiazd
Kontrowersyjna artystka cierpi na rzadkie schorzenie, które wymaga stałej opieki medycznej...

Lady Gaga wywołała ogromne poruszenie w mediach - okazuje się, że gwiazda jest ciężko chora! W dokumencie o swoim życiu pt. "Lady Gaga: Five Foot Two" artystka zdecydowała się na ujawnienie wielu intymnych szczegółów dotyczących jej codzienności. Wyznała m.in., że choruje na fibromialgię

 Lady Gaga choruje na fibromialgię

Fibromialgia to rzadka, przewlekła choroba reumatyczna tkanek miękkich, która objawia się silnymi i długotrwałymi bólami mięśni. Schorzenie może powodować też szereg innych dolegliwości, takich jak bezsenność, permanentne zmęczenie, stany niepokoju a nawet epizody depresyjne. Co gorsza, współczesna medycyna wciąż nie jest w stanie jednoznacznie wskazać przyczyny jej występowania. Obecnie nie istnieje też żadna skuteczna metoda leczenia, która pozwoliłaby całkowicie pozbyć się tej choroby.

Kilka dni temu Lady Gaga napisała na swoim Twitterze: "Przewlekła choroba i ból, z którą zmagania pokazałam w filmie dokumentalnym, to fibromialgia. Chciałabym zwiększyć świadomość na jej temat i zintegrować wszystkich, którzy cierpią z jej powodu".

Przykra informacja zaszokowała fanów artystki, którzy obecnie wspierają ją za pośrednictwem mediów społecznościowych. Czy problemy Lady Gagi wpłyną na jej karierę? W końcu nie od dziś wiadomo, że piosenkarka prowadzi bardzo intensywny tryb życia, w którym nie brakuje stresujących czynników. Póki co gwiazda zapowiedziała, że w najbliższym czasie ograniczy swoje występy - jak sama przyznaje, "musi trochę zwolnić" i zadbać o poprawę samopoczucia.

Zobacz też: Księżna Kate trafiła do szpitala. Co się stało?

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 09:02

Zobacz także

Nasze propozycje