Poprzedni artykuł: Justin Bieber zaręczony! 24-letni piosenkarz poprosił o rękę modelkę H... Następny artykuł: Marzycie o jednoczesnym orgazmie? Dzięki pozycji CAT to możliwe!

Piłkarz polskiej reprezentacji zostanie ojcem! Zobaczcie urocze zdjęcie z brzuszkiem

Członek polskiej reprezentacji w piłce nożnej wkrótce zostanie tatą! Maciej Rybus i jego niedawno poślubiona żona Lana ogłosili radosną nowinę, publikując w mediach społecznościowych urocze zdjęcie.

Piłkarz grający w reprezentacji Polski i rosyjskim klubie Lokomotiw Moskwa ogłosił, że jego żona spodziewa się pierwszego dziecka. Na zdjęciach opublikowanych w mediach społecznościowych widać spory ciążowy brzuszek Lany. Fakt, że o dość zaawansowanej ciąży Lany Rybus małżonkowie informują niespełna cztery miesiące po ślubie wywołał niemałe zamieszanie w sieci. Według wielu potwierdziły się plotki, które wywołał już niespodziewany ślub pary. Sugerowano wtedy, że Maciek Rybus żeni się, bo panna młoda spodziewa się dziecka.

Zobacz także: Maciej Rybus wziął ślub. Musicie zobaczyć suknię nowej polskiej WAG!

Ciąża panny młodej powodem szybkiego ślubu piłkarza?

Maciej Rybus i piękna Rosjanka pobrali się zaledwie miesiąc po zaręczynach i niecały rok po pierwszym spotkaniu. Przed ślubem niewiele było wiadomo o żonie piłkarza.

Lana była administratorką restauracji obok hotelu, w którym ja zamieszkałem - zdradził w jednym z wywiadów Maciej Rybus. - Między nami zaiskrzyło od pierwszego spotkania i niedługo potem zaczęliśmy się spotykać.

Związek Maćka i Lany wzbudza intensywne emocje nie tylko ze względu na zawrotne tempo, w jakim się rozwija. Niemałe kontrowersje wywołuje także fakt, że prawdopodobnie to z powodu pięknej Rosjanki Rybus po dziewięciu latach związku zostawił swoją polską dziewczynę - Natalię Czubaj (na zdjęciu poniżej Maciek z Natalią i jej mamą).

Zobacz także: Marina urodziła synka! Wiemy, jak chłopiec ma na imię!

A wy co myślicie o pospiesznym ślubie Rybusa i ciąży jego żony?

Zdjęcia: Instagram

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 04:06

Zobacz także

Nasze propozycje