Poprzedni artykuł: Uczestniczka "Warsaw Shore" pokazała się po porodzie. Reakcja internau... Następny artykuł: Córka Eminema ma już 23 lata i jeździ z nim w trasy koncertowe! Podobn...

Lara Gessler pokazała zdjęcia z tatą. To po nim odziedziczyła urodę?

Celebrytka razem z ojcem wzięła udział w niezwykłej sesji zdjęciowej. Już wiemy, komu Lara zawdzięcza swoje charakterystyczne usta i nos...

Lara Gesser opublikowała na Instagramie zdjęcia, do których zapozowała ze swoim niezbyt znanym tatą. Ojciec współwłaścicielki restauracji "U Fukiera" i cukierni "Słodki Słony" też jest restauratorem, ale - w przeciwieństwie do swojej byłej żony - mało "medialnym". Piotr Gessler unika oficjalnych imprez, nie pozuje na ściankach, a na Instagramie opublikował jak dotąd tylko dwa zdjęcia. Nic więc dziwnego, że jego udział w sesji zdjęciowej z córką wywołał sporo emocji. Nareszcie wiadomo, do kogo Lara jest tak naprawdę podobna!

Lara Gessler pokazała tatę

Larę kojarzymy głównie z udziałem w programie "Azja Express" oraz ze wzbudzającą często niezdrowe zainteresowanie mamą, Magdą Gessler. Za to o jej ojcu prawie nic nie wiemy. Piotr to członek klanu Gesslerów, który najpilniej strzeże swojej prywatności. Dlatego, kiedy zgodził się wziąć udział w sesji zdjęciowej z córką, byliśmy zaskoczeni - zresztą tak jak liczni fani Lary.

Ale Piotr Gessler miał dobry powód, żeby zapozować do zdjęć ze swoją popularną córką. Sesja promuje linię ubrań marki Colorshake. A dochód ze sprzedaży tej kolekcji zasili konto Fundacji Rak'n'Roll, wspierającej osoby chore na nowotwory.

Udział taty Lary w akcji zorganizowanej przez założycielkę Colorshake, Ewę Konstantynowicz, ma jednak jeszcze jeden nieoczekiwany efekt - nareszcie wiemy, do kogo tak naprawdę podobna jest celebrytka. I, sądząc po komentarzach zamieszczonych pod zdjęciami Lary z ojcem, nie tylko my to zauważyliśmy:

Jaka ty jesteś podobna do taty!

Podobni!

Cały tata!

Dotąd myśleliśmy, że Lara to "skóra zdarta" z Magdy Gessler. Ale okazało się, że swoje najbardziej charakterystyczne cechy - usta i nos - Gesslerówna odziedziczyła po ojcu.

Zobacz także: Lara Gessler pokazała nowego partnera. Pasują do siebie?

A wy widzicie to podobieństwo między Larą Gessler i jej tatą?

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 października 2019, 06:52

Nasze propozycje