Poprzedni artykuł: Oto nowy Mister Polski! Rzeczywiście taki przystojny? Następny artykuł: Wolałabyś zjeść kolację z Diablo czy z Marią Niklińską? Obie możesz wy...

Lara Gessler rozwodzi się po zaledwie 1,5 roku małżeństwa! Najlepsze? Reakcja jej mamy

Kobieta,
,
, tagi: rozwód, lara gessler
Córka Magdy Gessler niedawno brała ślub, a teraz w mediach aż huczy o rzekomym rozwodzie. Co się dzieje w jej małżeństwie?

Córka znanej restauratorki wyszła za Pawła Rucza 2 września 2017. Uroczystość odbyła się 70 km od Warszawy i miała staropolski charakter. Mąż Lary nie był zbyt medialny. Kiedy jego żona brylowała na salonach i brała udział w "Ameryka Express", o nim nie mówiło się za wiele. Dziś mówi się, że to właśnie "parcie na szkło" Lary ma być powodem kryzysu w małżeństwie. Mąż nie odnajdywał się w show biznesie, a jej z kolei nie podobało się to, że Paweł pracuje za barem.

Paweł nie pasował do świata Lary pełnego bogactwa i gwiazd. On jest skromnym barmanem i zaczął się źle czuć w cieniu znanej żony. Narzekał, że po udziale w Ameryce Express Lara bardzo się zmieniła. Zapragnęła być gwiazdą, chociaż kiedyś gardziła sławą. Woda sodowa uderzyła jej do głowy! – donosi Fakt.

Lara Gessler się rozwodzi?

Ostatnio zaczęły krążyć plotki o rychłym rozwodzie tej pary, na których prawdziwość media znajdują coraz więcej powodów! Wiadomo na pewno, że para nie spędzała razem Sylwestra. Lara wybrała się z mamą na Sycylię, gdzie pozowała do zdjęć na Instagramie nago. Z kolei jej mąż był wtedy w Bieszczadach.

Doniesienia o kryzysie w ich związku potwierdzają kolejne nowiny o tym, że Paweł Rucz szuka mieszkania do wynajęcia. Na Facebooku ogłosił, że poszukuje kawalerki w cenie do 1500 zł.

Ma problemy finansowe, szuka taniego mieszkania. Praca za barem to nie są kokosy, a z Larą mieli podpisaną intercyzę, więc nic mu nie zostanie - donosi informator serwisu Pudelek.

Co o rozwodzie twierdzi Magda Gessler? Jak podaje Pudelek.pl, restauratorka ponoć cieszy się z nieuchronnego rozwodu córki!

Magdzie oczywiście szkoda Lary, bo każdy rozwód to smutna sprawa, ale zasadniczo cieszy się z rozstania córki. Paweł od początku jej nie pasował - twierdzi informator Pudelka.

Jeszcze przed ślubem chodziły słuchy, że Magda Gessler nie jest zadowolona z zięcia i podejrzewa, że ten jest na garnuszku córki. Według niektórych doniesień, to ona zachęciła Larę do podpisania intercyzy.

Myślicie, że naprawdę dojdzie do rozwodu?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 10:05

Zobacz także

Nasze propozycje