Poprzedni artykuł: Jedna z najpopularniejszych pozycji seksualnych może być… NIEBEZPIECZN... Następny artykuł: Edyta Górniak szczerze o swoim nowym partnerze. To już definitywny kon...

Zastanawiasz się, jak pachnie szczęście? Odkryj siłę natury z Lenor Inspired by Nature

Kobieta, , tagi: Lenor, płyn do płukania tkanin, Lenor Inspired by Natue
Czujesz się przytłoczona codzienną pracą i natłokiem obowiązków? Jak wynika z badań - aż 92% Polaków rozważa zmianę stylu życia, a 75% z nich marzy o tym, aby spędzać więcej czasu na zewnątrz. Ekstremalna zmiana codziennych nawyków nie zawsze jest możliwa. Jednak dzięki nowym zapachom Lenor Inspired by Nature proste rozwiązanie jest w zasięgu Twojej ręki. Pozwól, by Lenor otulił Twoje zmysły zapachami inspirowanymi naturą, a poczujesz się jak nowo narodzona!

Współczesny syndrom wypalenia

Z badania przeprowadzonego przez Lenor wynika, że codzienne, szybkie życie i pogoń za doskonałością powodują u nas coraz większe zmęczenie i frustrację. Aż 52% Polaków żyje w stresie, a 53% z nich za stres obwinia pracę. W głównej mierze odpowiedzialne są za to długie godziny pracy – ponad połowa z nas pracuje więcej niż 8 godzin dziennie, a 1 na 5 osób - nawet ponad 10 godzin. Z przeciętnym 8-godzinnym dniem pracy, ponad 90 dni w roku pracujemy za darmo!

Aż 70% z nas przyznaje, że życie w mieście oraz stres sprawiają, że bardziej tęsknimy za czasem spędzanym na łonie natury, a 61% Polaków deklaruje, że nawet krótka ucieczka do parku czy szybki spacer w drodze na lunch pozwala się zrelaksować.

Ucieczka na łono natury

Jeżeli jednak nie możemy sobie pozwolić na codzienne wyjścia w trakcie pracy na krótką przechadzkę, wprowadźmy trochę natury do naszej przestrzeni. Posiadanie roślin w domu lub na biurku w pracy to świetny sposób na zachowanie równowagi, gdyż nawet drobne rośliny działają kojącą i odstresowująco.

Ulubione zapachy poprawiają nastrój, a jaki jest lepszy sposób, aby poczuć ich siłę niż noszenie ich stale przy sobie na ubraniach? Ponad połowa z nas łączy świeżo pachnące ubranie ze szczęściem. 

„Moc zapachu może oderwać nas od zabieganego życia i zapewnić moment spokoju, podczas którego możemy pobyć sam na sam z naturą. Ekspercko połączone i długotrwałe zapachy Lenor przenoszą siłę natury na nasze ubrania, dzięki czemu możemy ją mieć na co dzień, przy sobie” - tłumaczy Kristof Van Dongen, Lenor Perfume Designer.  

Zatrzymaj się na chwilę i zrelaksuj się razem z Lenor

Trzy najpopularniejsze miejsca, które przytaczamy jako poprawiające nasz nastrój to: plaża (66%), ogród (66%) i park (55%). Lenor Inspired By Nature dostępny jest w trzech unikalnych zapachach, które czerpią z właściwości tych miejsc. 

Lenor Inspired by Natue – Shea Butter: odżywczy zapach inspirowany ekstraktem z afrykańskich orzechów z drzewa Shea. Mieszanka ciepłych nut, w tym białego piżma i bursztynu, tworzy aksamitną i bogatą kompozycję dla naszych ubrań.

Lenor Inspired by Natue – Deep Sea Minerals: świeży, kojący zapach z wodnymi elementami w nutach głowy, inspirowany wyspami Morza Śródziemnego.

Lenor Inspired by Natue – Silk Tree Blossom: ożywiający zapach, zainspirowany jedwabistym kwiatem albicji. Ciepłe nuty drzewne zapewniają uczucie miękkości.

Więcej informacji o Lenor Inspired by Nature znajdziesz na stronie EverydayMe.pl. 

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje