Poprzedni artykuł: Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Potwierdzono śmierć biznesm... Następny artykuł: Blanka Lipińska szczerze o swoich operacjach plastycznych: „Jestem zro...

Robert Lewandowski świętuje urodziny. Szczęśliwy piłkarz pokazał twarz małej Klary

Kobieta,
,
, tagi: robert lewandowski, Klara Lewandowska
Robert Lewandowski dodał zdjęcie na Instagram, które zaskoczyło jego fanów. W końcu bardzo rzadko decydują się pokazać publicznie twarz Klary.

Nie da się ukryć, że 2019 rok, był jednym z naprawdę owocnych dla Roberta Lewandowskiego. W plebiscycie niemieckiego dziennika "Sport Bild" został ogłoszony Gwiazdą Roku. To idealny prezent na jego 31. urodziny, które niedawno świętował. Mimo że to solenizant powinien w tym wyjątkowym dniu dostać prezent, przypadkowo sam zrobił niespodziankę fanom.

Robert Lewandowski pokazał twarz Klary Lewandowskiej

Od samego rana na profilach społecznościowych Roberta Lewandowskiego spływały do piłkarza życzenia urodzinowe. Składali je nie tylko znajomi z branży, ale również rodzina (siostra opublikowała zdjęcie z jego siódmych urodzin) oraz fani. Ania Lewandowska dodała nawet ich wspólne zdjęcie, pod którym znalazły się wzruszające życzenia

Zobacz także:Robert Lewandowski zapuszcza wąsy? Fani porównują go do Małysza

Nie da się jednak ukryć, że wyjątkowe świętowanie urodzin stało się już mały tradycją w rodzinie Lewandowskich. Ania co roku rozpieszcza męża dietetycznymi słodkościami - w tym roku sama upiekła tort bezglutenowy. Wszystko zostało udokumentowane na zdjęciu. Widać na nim również Klarę. Rzadko zdarza się, aby ta para dodawała na media społecznościowe zdjęcia, na których widać jej twarz, ale tym razem zrobili wyjątek.

Urocza fotografia przedstawia małą blondyneczkę, która z bezglutenowym tortem w ręku wtula się w nogę Roberta Lewandowskiego. Nieco onieśmielona robieniem zdjęcia, skryła buzię, ale łatwo zauważyć, że Klara to naprawdę urocza dziewczynka, która wyrośnie na prawdziwą piękność. Zresztą, patrząc na jej rodziców, nie przewidujemy innego scenariusza :).

To nie pierwszy raz, kiedy można zobaczyć twarzyczkę Klary. Zarówno Ania, jak i Robert już wcześniej zupełnie przypadkowo upublicznili wizerunek ich córeczki. Jak nietrudno się domyślić, minie jeszcze sporo czasu, zanim Klara będzie mogła sama decydować o tym czy chce pokazywać twarz na publikowanych zdjęciach, czy nie. Rodzice z pewnością będą trzymać rękę na pulsie, aby do tej pory, nikt ani nic nie przeszkodziło im w ochronie dobrego imienia dziecka.

A wy pokazujecie wizerunek swoich dzieci w internecie?

Zdjęcie główne: Instagram.com/_rl9

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2020, 01:26

Nasze propozycje