Poprzedni artykuł: Pomaluj ściany na TEN kolor, a... schudniesz! Kendall Jenner już to st... Następny artykuł: Synowie Małgorzaty Rozenek-Majdan będą kwestować na WOŚP - wiedzieliśc...

Kolacja z Robertem Lewandowskim, występ na pokazie mody, a może słynna kreacja Kingi Rusin? Podpowiadamy, co warto wylicytować na WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy obchodzi w tym roku 25-lecie. Temu szczególnemu wydarzeniu towarzyszy zbiórka pieniędzy, do której przyłączają się znane marki oraz gwiazdy polskiego show-biznesu. W tym roku na licytacjach pojawiły się naprawdę wyjątkowe przedmioty.

Oprócz pobytu w hotelach pięciogwiazdkowych, jazdy samochodami rajdowymi czy zwiedzania planu filmu „Druga Szansa”, są jeszcze ciekawsze aukcje. Pojawiają się na nich takie gwiazdy jak Kinga Rusin, Monika Olejnik czy też Robert Lewandowski. Znane nazwiska przyciągają fanów, którym właśnie te gwiazdy oferują ważne dla nich przedmioty.

Wiążą się z niezwykłymi wspomnieniami i przeżyciami. W przypadku Moniki Olejnik jest to słynne nakrycie głowy nazywane przez media "ptakiem", a Kinga Rusin na WOŚP przekazała swoją przepiękną koronkową kreację z Balu TVN. 

W naszej galerii znajdziecie również wyjątkowe kosmetyki od znanych marek, które skutecznie umilą czas każdej kobiecie i sprawią, że poczuje się piękna. Najważniejsze jest jedno - licytujmy i wrzucajmy jak najwięcej do puszek w niedzielę!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 18:41

Zobacz także

Nasze propozycje