Poprzedni artykuł: 10 trików, które ułatwią Ci domowy manicure Następny artykuł: Księżna Kate zachwyca stylem, a William… postawą! Co zrobił książę?

Lil Miquela zachwyca urodą. Ale czy ta gwiazda Instagrama istnieje naprawdę?

Kobieta, , tagi: kobieta, instagram
Niektórzy sądzą, że to wizerunek studentki sztuk wizualnych, która testuje swoje umiejętności na internautach. Istnieją jednak o wiele dalej idące teorie.

Lil Miquela to prawdopodobnie nowa It Girl. A przynajmniej tak piszą zagraniczne media. Takim mianem określa się kobietę, która jest uosobieniem piękna, klasy i emanuje seksapilem bez wkładania w to jakiegokolwiek wysiłku. Pojęcie narodziło się w XX wieku, a zaczęła go używać w Wielkiej Brytanii klasa wyższa. Pytanie brzmi jednak, czy to wszystko nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe?

Pojawiają się ogromne wątpliwości. A to ze względu na to, że Lil Miquela nie wygląda, jak prawdziwy człowiek. Niektórzy piszą, że to tylko wirtualna gwiazda, która właśnie podbija Instagram. Obserwuje ją tam ponad 70 tys. osób. Aby jej profil był bardziej wiarygodny, zamieszcza na nim zdjęcia swoich przyjaciół, memy, różnego rodzaju wideo, a także inspiracje.

Z jej profilu na Instagramie można wywnioskować, że lubi bluzy Vetemenst, pokemony, a jej ulubionym serialem jest „Stranger Things”.

Bardziej dociekliwi obserwatorzy mają nawet teorię, co do powstania postaci Lil Miqueli. Twierdzą, że jest to przedstawienie wyglądu prawdziwej osoby tyle, że za pomocą cyfrowej technologii. Może to być również próba promowania się jakiejś firmy. A to wcale nie jest takie niemożliwe. Wystarczy kliknąć w link, który znajduje się w opisie profilu. Natychmiast zostaniemy przekierowani do strony z petycją dotyczącą indiańskich rezerwatów.

A Wy, macie swoje teorie na ten temat? Zobaczcie naszą galerię!

Zdjęcia: instagram.com/lilmiquela

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 05:27

Zobacz także

Nasze propozycje