Poprzedni artykuł: Naukowcy nie mają wątpliwości. Pary, które razem TO robią mają lepszy... Następny artykuł: Kasia Tusk zachwyca figurą po porodzie. Fani piszą - 'to niesprawidliw...

Oto najlepsze partie świata! Ci należący do arystokracji kawalerowie kiedyś odziedziczą tytuły i pałace

Magazyn "Tatler" przedstawił kilku należących do arystokracji przystojniaków. Choć może trudno w to uwierzyć, ci dziedzice tytułów i pałaców wciąż są wolni!

Są bardzo przystojni (z jednym wyjątkiem) i bardzo bogaci (bez wyjątku). Ci należący do światowej arystokracji kawalerowie to łakome kąski! Oprócz urody i majątku, mają też zwykle świetne rodzinne koneksje, znanych znajomych, doskonałe maniery i świetne wykształcenie. Spokrewnieni z rodzinami królewskimi hrabiowie, książęta i jeden markiz nie bez powodu trafili na łamy luksusowego magazynu "Tatler".

Zobacz także: Tych bezwzględnych zasad musi przestrzegać niania dzieci Kate i Williama!

Paradowanie we frakach, granie w polo czy wyprawy na polowania to dla nich normalka. Ci wytypowani przez magazyn "Tatler" kawalerowie wiodą - często dosłownie - królewskie życie. Są spokrewnieni z rodzinami królewskimi Danii, Grecji, Brunei i Wielkiej Brytanii i od dziecka przyzwyczajeni są do luksusów, o których zwykli śmiertelnicy czytają właśnie w... "Tatlerze". Jedynym wyjątkiem w tym gronie jest młodziutki książę Danii, który wybrał sobie mało arystokratyczne zajęcie i pracuje jako model.

Zobacz także: Najpiękniejsza członkini rodziny królewskiej - bardziej stylowa niż Kate i Meghan?

Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o tych dobrze urodzonych kawalerach? Zajrzyjcie do naszej galerii!

Zdjęcie: Instagram

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 22:21

Zobacz także

Nasze propozycje